Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша СмакBook від УІК: запрошуємо на читацькі посиденьки з Надією Гуменюк і Володимиром Лисом

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує 22 жовтня о 13.00 на літературний стрім #7 із Надією Гуменюк і Володимиром Лисом «Читацькі посиденьки з автором» за проєктом СмакBook від УІК.

Улюбленців усієї країни — Надію Гуменюк і Володимира Лиса — єднають талант, спільна щаслива доля і невтомна праця на ниві українського слова. Вони створили власні художні світи. Їхня творчість має всеукраїнський і міжнародний відгомін. У своїх творах волинські письменники розповідають про українську людину, українську душу в історичному минулому і складному нинішньому часі.

Їхні книжки — читані-перечитані нашими юними і дорослими читачами, входять до щорічних топів найпопулярніших книжок, представлені на віртуальних і традиційних книжкових виставках. А ще є буктлейлер, відеоогляд, онлайн-гра і навіть аудіоподкаст на твори письменницького подружжя. Тож, переглядайте / слухайте — обирайте і читайте з задоволенням!

Цьогоріч завдяки Українському інституту книги наш фонд поповнився чотирма книжками Надії Гуменюк і двома романами Володимира Лиса. Будемо дегустувати разом!

Долучайтеся до нас на платформі Zoom: https://us02web.zoom.us/j/81310417496?pwd=ZzJWTW5wdHFWVkRSQ0tXbU5aRVhUUT09
Ідентифікатор конференції:
813 1041 7496
Код доступу: 149832
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.