Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша СмакBook від УІК: запрошуємо на читацькі посиденьки зі Світланою Талан

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує 26 січня о 12.30 на літературний стрім #14 зі Світланою Талан «Читацькі посиденьки з автором» за проєктом СмакBook від УІК.
Світлана Талан — одна із найвідоміших сучасних українських письменниць, неодноразова фіналістка Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова” та інших літературних премій, Золота письменниця України, авторка більше 30-ти книжок.
 
Теми її романів, написаних у жанрі “реальні історії”, підказує саме життя. Твори Світлани Талан дуже сильні, реалістичні та пронизливі, в них є все, що, на щастя чи на жаль, є в житті: кохання і зрада, пристосуванство і щирість, вбивство і переродження душі... Книги, хоч і піднімають наболілі для суспільства теми, наповнені добром і світлом, зачіпають всі струни душі. Герої її романів — сильні духом особистості, які навіть у найскладніших життєвих ситуаціях не зраджують власну совість.
 
У нашій бібліотеці є 25 (!) книжок Світлани Талан. Нещодавно колекцію поповнила ще одна від Українського інституту книги — “Букет улюблених квітів”. Всі вони читані-перечитані. Книголюби ледь не в чергу стають за новинками від улюбленої авторки. Недарма романи Світлани Талан — в наших щорічних топах читацьких уподобань.
 
Долучайтесь до онлайнових посиденьок! Поговоримо про книжкове і не тільки. Точно буде цікаво. 
 
P.S. Перед зустріччю радимо прокачати свої читацькі скіли, зігравши в почитайку-грайку за романом “Букет улюблених квітів”.
 
Долучайтеся до нас на платформі Zoom: https://us05web.zoom.us/j/5267470482?pwd=TkZLeU1MY2d5eUpqeTJ5WUJTRHlVUT09 
Ідентифікатор конференції: 526 747 0482
Код доступу: 1
 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.