Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша СмакBook від УІК: запрошуємо на читацькі посиденьки з Любов'ю Відутою

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує 26 жовтня о 13.00 на літературний стрим #20 із Любов'ю Відутою за проєктом СмакBook від УІК.

Львів'янка Любов Відута — Золота письменниця України, переможниця і лауреатка літературних конкурсів, авторка більше двадцяти книжок — поетичних і прозових, для дітей, підлітків та дорослих. Дебютувала в літературі в 2008 році, тоді побачила світ її “Працьовита бджілка”.

“Якби я не була письменницею, то це була б не я”, — стверджує авторка. Попри те, що “ніколи не мріяла бути письменником, але саме у цій справі щаслива… Стосовно мрій, недалеких від реальності і цілком можливих у найближчому майбутньому, то це — розвиток книгарень, розуміння важливості праці бібліотекарів, авторів, видавців, вихід нових книжок”.

В липні 2018-го Любов Відута разом із колегами-письменниками була в нашій бібліотеці. Миколаївські книголюби і бібліотекарі досі пам’ятають, якою цікавою і щирою була розмова, а дехто стверджує, що пані Любов вміє передбачувати майбутнє (чи то її книжки мають таку магічну здатність). Словом, наворожене збувається!

Долучайтеся до онлайнової зустрічі. Поговоримо про книжкове і не тільки. А, може, ще й поворожимо.

Ми будемо на Google Meet. Тисніть на посилання: https://meet.google.com/rqd-fy 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.