Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша СмакBook від УІК: запрошуємо на читацькі посиденьки з Володимиром Аренєвим

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує 22 грудня о 13.00 на літературний стрим #22 із Володимиром Аренєвим за проєктом СмакBook від УІК.

Володимир Пузій/Аренєв/Арєнєв — український письменник, літературний критик, журналіст, сценарист, викладач. Автор понад трьох десятків книжок і кількох сотень публікацій у періодиці. Лауреат численних премій, зокрема премій імені О. Гончара та О. Беляєва, “Дитяча Книга року BBC”, а також Топу БараБуки. Його твори видавалися українською, англійською, естонською, литовською, німецькою, польською, російською, словацькою, французькою мовами. Також працює як редактор-укладач міжнародних антологій, веде курси письменницької майстерності для дорослих та підлітків.

Народився 1 жовтня 1978 року в Києві. У дитинстві захоплювався біологією, вирощував удома різних екзотичних комашок та амфібій. І тепер в інших країнах обов’язково ходить до зоопарків. Навчався в Інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, згодом там викладав. Із 2010 року — на вільних хлібах. За словами Володимира Аренєва, “якби я не був письменником, це означало б, що ми живемо в якійсь геть альтернативній реальності”.

У нашій бібліотеці є шість книжок Володимира Аренєва: “Бісова душа, або Заклятий скарб”, “Порох із драконових кісток”, “Душниця”, “Дитя песиголовців”, “Заклятий меч, або Голос крові”, “Сапієнси”. В них — цікаві, заворожуючі світи, харизматичні герої, карколомні пригоди і багато загадок. Аби відчути атмосферу “Заклятого скарбу”, перегляньте відеоогляд на книгу чи послухайте подкаст. Читайте/перечитуйте, приходьте на зустріч. Говоритимемо про книжкове і не тільки.

Ми будемо на Google Meet. Тисніть на посилання: https://meet.google.com/snt-swoy-jne


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.