Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша СмакBook від УІК: запрошуємо на читацькі посиденьки з Віталіною Макарик

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує 22 лютого о 14.00 на літературний стрим #24 з Віталіною Макарик за проєктом СмакBook від УІК.

Письменниця, журналістка, букблогерка, літредакторка Віталіна Макарик народилася і нині мешкає у місті Володимирі на Волині. Навчалася у Києво-Могилянській академії та Українській академії друкарства. Працює журналісткою і літредакторкою. Писати почала зі шкільного віку і з тих пір не перестає. Любить підліткову літературу і пише для підлітків. Її оповідання виходили друком у збірках “Перше побачення” (2018), “Ще не в курсі, але…” (2019), “Вузлик на пам'ять. Історії та спогади про бабусю” (2019), а також у добірках підліткових жахастиків “Очі з чорного дзеркала” (2021) і “Демони бажань” (2023). У 2023 році вийшов друком перший великий художній текст Віталіни Макарик — підліткова повість “Кеди в небі”. Це історія про підтримку, дружбу та людей, які допоможуть пережити складні часи. Книжка перемогла в номінації “Дебют року в прозі” Топу найкращих дитячих та підліткових видань 2023 року Простору “БараБука”.

У нашій бібліотеці є три збірки, в яких можна прочитати оповідання авторки “Ліфчик”, “І щоб ніяких поцілунків”, “Подаровані книжки”. І (о чудова новина!) до Миколаєва вже вирушила книжка “Кеди в небі”. Це чудовий подарунок від письменниці, за який ми дуже дякуємо. Тож, друзі, скоро будемо читати! А поки приходьте на онлайн-зустріч. Говоритимемо про книжкове і не тільки. Наприклад, дізнаємось чому Віталіна Макарик називає себе літературною відьмою...

Ми будемо на Google Meet. Тисніть на посилання: https://meet.google.com/zwz-koob-gmj


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.