Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Оголошено конкурс авторської поезії — 2012 “Поетичні лаври”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва оголошує новий обласний молодіжний конкурс — авторської поезії “Поетичні лаври”. Тематика конкурсу — “Духовність — книга — фізичне здоров'я”. Метою конкурсу є виявлення, підтримка і просування талановитої молоді Миколаївської області, яка реалізує себе в літературній творчості. Конкурс проводиться з 15 лютого до 1 травня 2012 року. У конкурсі можуть брати участь особи від 15 до 21 року (включно), які проживають на території Миколаївської області.

Предметом конкурсу є вірші на тему “Духовність — книга — фізичне здоров'я”. Авторський текст необхідно надсилати у текстовому редакторі Word, обсягом не більше 4 сторінок формату А4, розмір шрифту 14. На титульному листі потрібно вказати: прізвище, ім'я по батькові повністю, дату народження, адресу, контактний телефон, навчальний заклад, місто/село, район, коротку інформацію про себе (чим цікавиться автор, чи давно пише вірші, чи публікувався у друкованих виданнях тощо). Кожний вірш повинен мати назву.

Конкурсні роботи будуть оцінюватись за наступними критеріями: емоційність твору, стилістична грамотність, метафоричність, єдність образної системи, використання класичних поетичних прийомів, оригінальність думки автора, повнота розкриття теми, художність, індивідуальність стилю.

Усі поетичні твори, надіслані на Конкурс, залишаються у власності Оргкомітету і авторам не повертаються. Конкурсні роботи можуть бути використані організаторами з метою популяризації Конкурсу та розміщені на сайті бібліотеки, в засобах масової інформації. Учасники Конкурсу гарантують дотримання авторських прав щодо надісланих на Конкурс робіт та несуть особисту відповідальність у разі виникнення правових суперечок.

Останній термін подання конкурсних робіт до ОБЮ — 1 травня. Роботи, що будуть надані пізніше, до участі в Конкурсі не допускаються і не розглядаються. Підведення підсумків до 21 травня 2012 року.

Журі конкурсу визначається Оргкомітетом. Журі визначає переможців Конкурсу (1, 2 та 3 місце), про що буде повідомлено на сайті бібліотеки не пізніше 23 травня. Переможці будуть нагороджені призами та дипломами від організаторів Конкурсу на святковому заході, про час і місце проведення якого їх буде повідомлено телефоном. Інформація про переможців та найкращі роботи будуть розміщені на сайті бібліотеки та у місцевій пресі.

Роботи надсилати до Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва на адресу:
54001, м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92 або електронною поштою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з поміткою на конверті або в темі “На конкурс”. Контактні телефони Оргкомітету: (0512) 37-62-33, 37-52-80.
Комментарии (4)
4 21.07.2012 20:33
Віка
Пісня про маму
1.Я завжди хотіла скласти пісню про маму,
Таку лагідну ,щиру,найріднішу й кохану.
Подякую за своє я життя,
Матусечко моя♥
Для своєї мами я завжди маленькка,
Пригорнуся я до коханої неньки.
Якщо мене треба,вона вмить покличе,
Матуся мояя♥
Приспів:
Мам,
Пробач мені за всі мої провини,
Ти найдорожча мені людина
Й тебе ніколи не забуду я .
Матусечко моя♥
Мамо,а можна я до тебе завтра приїду
І ми на вулиці не одну годину
Посидимо на різні теми,
Матусю моя♥
2.Пройшла зима,весна,і літо,й осінь.
І діти всі твої уже дорослі.
А ти пробач їх,а ти пробач,
А ти не плач,не плач,кохана.
Матусечко,не плач.
Ненько,
тобі вклонюся я до ніг,рідненька.
А ти не плач,не плач,кохана.
Коли мене ти обіймаєш,
То сльози котяться з очей.
Гарних дітей ти маєш.
Чудових дітей.
ПРИСПІВ:
Мамо,
Матусю,я тебе сильно кохаю,
Що я без тебе б робила,не знаю.
Молюся я за тебе ,рідненька,
Коли ти недужа-мене колить серденько,
І кращого слова,ніж мама немає.
Знай,що тебе твоя дочка кохає.
3 12.06.2012 15:22
Лен.то4ка
Дякую за відповідь=)
2 30.05.2012 20:27
Unsvet
Шановні конкурсанти! Оргкомітет конкурсу приносить всім вибачення за затримку, але Журі прискіпливо вивчає ваші роботи і ще не визначилося з переможцями. Результати будуть опубліковані на сайті в Афіші
1 28.05.2012 14:39
Лен.то4ка
Підскажіть, будь ласка, де можна побачити результати конкуру і коли вони будуть опубліковані?
Запитую, тому що в даному оголошені сказано що : "про що буде повідомлено на сайті бібліотеки не пізніше 23 травня" , а сьогодні вже 28 , а результатів не має.=(

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.