Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Підведені підсумки обласного конкурсу “Аукціон бібліотечних ідей”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Оргкомітет обласного конкурсу професійної майстерності — 2012 “Аукціон бібліотечних ідей” з радістю повідомляє, що Журі завершило підведення підсумків конкурсу профмайстерності і визначило переможців! З Протоколом підведення підсумків можна ознайомитися в Професійних конкурсах в розділі “Творча лабораторія для фахівців”.

А хто залишився з нами в Афіші, пропонуємо ознайомитися з нотатками від спостерігача. Зазначу, що більшість робіт надійшло до Оргкомітету через тиждень після оголошеного у Положенні останнього терміну подання. Декілька робіт було отримано навіть у травні. Деякі роботи не мали чіткої назви (а одна робота і зовсім ніякої!), і було незрозуміло, що ж саме презентує конкурсант.  Оргкомітет щиро вдячний всім, хто надіслав роботи вчасно і виконав всі умови конкурсу.

Зазначу, що Журі заслуговує на співчуття, адже йому прийшлося дуже важко. Окремі роботи були цікаві за своїм задумом, але мали значні недоліки — містили мало фактичного матеріалу, були недопрацьовані до повного розкриття теми, логічного завершення. Водночас з 41 роботи відразу 12 були відібрані не просто як найкращі, а як реальні претенденти на перемогу, але ж призових місць тільки три! І тут думки Журі кардинально розділилися. Неодноразово проводилися засідання, фахівці переконували один одного, спираючись на власні додаткові критерії оцінювання — вкладену в роботу працю (душу, фантазію, ідеї...), витрачений на неї час,  масштабність заходів (залучення всіх бібліотек системи, соціальних партнерів, громади, довготривалість у часі), ефективність, актуальність для молоді, нашого сьогодення, наявність фотозвітів про реалізацію на власній практиці запропонованих заходів, використання додаткових ресурсів, і ще багато-багато інших.

А тим часом Оргкомітет вже боявся підходити до телефонної слухавки і заглядати до електронної скриньки, адже саме Оргкомітет “тероризували” 13 ЦБС з єдиним питанням: “Коли будуть результати?!”. Можна сказати, що визначення переможців відбулося “штурмом”: на черговому засіданні Журі вирішило — або прямо зараз доходимо згоди, або ніколи. Ура, протокол набрано і підписано!

Оргкомітет щиро вдячний заступнику начальника управління культури облдержадміністрації Ларисі Олександрівні Поддубній, яка згодилася бути головою Журі, у своєму напруженому робочому графіку знайшла час уважно ознайомитися з усіма конкурсними роботами і регулярно брати участь у засіданнях Журі.

Дякуємо всім конкурсантам за участь і виконану роботу, і вітаємо переможців — Бідняжевську Олену Сергіївну, бібліографа Березанської ЦРБ (1 місце),  Золотченко Людмилу Анатоліївну, завідуючу Садівською бібліотекою-філією Арбузинської ЦБС (2 місце), Мосензову Наталію Миколаївну, бібліотекаря відділу обслуговування Новоодеської ЦРБ (3 місце). Ви молодці, так тримати!

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.