Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Новости от партнеров Заяви про свою творчість на всю Україну!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Новости от партнеров

Ти можеш заявити про свою творчість і долучитися до кола авторів альманаху поетичних творів молодих авторів України. Для цього необхідно надіслати добірку з 7-ми (семи) невеликих за обсягом поезій (бажано, щоб кожен твір не перевищував 20 рядків) на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з поміткою АЛЬМАНАХ. Твори приймаються до 1 липня 2020 року. Перевага надається авторам, яким ще не виповнилося 40 років. Тематика поезій – довільна. Рік написання і факт опублікування значення не має. Головне – щоб це була поезія, яку ти вважаєш найсильнішою у своєму творчому доробку. Участь в альманасі безкоштовна.


Твори необхідно оформити у вордівський файл, в якому спочатку подати інформацію про автора (обсяг – до 700 знаків із пробілами), нижче розмістити поезії, а насамкінець – контактну інформацію: телефон, електронну пошту та посилання на активний профіль у фейсбуці. Окремим файлом необхідно прикріпити фотографію найкращої якості – портрет автора. Він повинен бути чітким, максимального розширення, дуже бажано – зробленим на професійній апаратурі. Фотографія має бути підписана прізвищем автора, так само, як і вордівський файл.

Як зазначають організатори, до альманаху увійдуть не всі надіслані роботи, а ті, які пройдуть на конкурсній основі. Про факт отримання листа учасник буде обов’язково поінформований, як і про входження до альманаху. Однак редакція не надає коментарі та аналіз всіх творів, які не потраплять до збірки. Твори деструктивного характеру до розгляду не беруться.

Організатори — Кабінет молодого автора Національної спілки письменників України спільно з редакцією літературно-мистецького часопису «Золота пектораль». Редактор та упорядник альманаху –  секретар НСПУ по роботі з молодими авторами Юлія Бережко-Камінська, ініціатор проєкту та меценат, засновник і видавець літературного часопису “Золота пектораль” (Чортків, Тернопільщина) Володимир Погорецький.
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.