Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Новости от партнеров 1+1 розпочинає кастинги другого сезону вокального проекту «Голос країни»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Новости от партнеров

Телеканал 1+1 розпочинає підготовку наймасштабнішого вокального шоу — «Голос країни». Головна особливість проекту в тому, що участь в шоу гарантує лише винятковий талант і високий професійний рівень вокалу. Зовнішність не головне, вік не має значення, вся увага прикута тільки до Голосу.

Окрім вокалістів, головними дійовими особами шоу є 4 зіркових тренерів —  відомі авторитетні особи у музичному світі, кожен із яких представлятиме певний музичний жанр за рівнем популярності в країні.

Під час проекту тренери не змінюють учасника, не обмежують його «форматом». Їх головна мета — за допомогою професійної команди підкреслити талант співака та вивести його на «музичний Олімп» країни. Важливим є те, що в шоу не буде іронічних зауважень та упередженої критики — тільки професійні поради і підтримка талановитих учасників.

Кастинг проекту відбуватиметься у кілька етапів. Перший — доефірний, коли голос країни шукатимуть по всій Україні. На тих, хто володіє винятковими вокальними здібностями, чекає наступний етап — «сліпі прослуховування», де чотири тренери зроблять свій вибір, орієнтуючись виключно на голос учасника. Кожен майстер сформує свою команду вокалістів, які надалі змагатимуться між собою. Змагання команд проходитимуть у прямому ефірі, де найкращих обиратимуть телеглядачі.

Отже, відбір на другий сезон найкращого голосу країни розпочинається на 1+1. Подробиці Ви побачите у ефірі 1+1, а також на сайті http://goloskrainy.tv
Телефони для довідок:044 4694004; 050 4743195


Інформацію надано Олександром Гейшало, редактором кастингу проекту «Голос країни»

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.