Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть Свято у миколаївській школі “Спорт — запорука здоров’я” [Електронний ресурс] // Громадський простір : медіа-портал. — 2015. — 08 вересня.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

4 вересня у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №51 відбулося свято “Спорт — запорука здоров’я”, присвячене Дню фізичної культури і спорту. Це свято встановлено в Україні згідно Указу Президента України “Про День фізкультури і спорту” від 29 червня 1994 року. Відзначається воно щорічно у другу суботу вересня.


З привітальним словом про відкриття Олімпійського тижня виступив директор школи № 51 Масюта Євген Іванович.

Музичним номером “Олімпіада” у виконанні учнів 5-В класу розпочалось свято.

Голова правління Миколаївського обласного благодійного фонду “Індиго”, член комісії “Спорт та навколишнє середовище” НОК України Ольга Криницька привітала дітей зі святом та побажала спортивного успіху командам.

Заслужений майстер спорту, багаторазова чемпіонка світу, бронзова призерка Олімпійських ігор у Атланті, голова комісії “Жінки та спорт” НОК України Інга Бабакова представила гостей заходу: майстра спорту з легкої атлетики Марину Карабузу; президента Федерації легкої атлетики Миколаївської області, директора МСДЮШОР з легкої атлетики Бугайова Анатолія Івановича; членів комісії “Жінки та спорт” НОК України Черепанову О. А., Казакову Т. В. та депутата обласної ради Бугаєнко Тамілу Іванівну.

Суддею змагань був президент Федерації легкої атлетики Миколаївської області, директор МСДЮШОР з легкої атлетики Анатолій Іванович Бугайов, помічниками були майстер спорту з легкої атлетики Марина Карабуза та Іван Казаков.

Учні 6-А та 6-Г класів були активними учасниками спортивних естафет. Їх підтримували учні школи бурхливими оплесками. Переможцями стали учні 6-А класу. Друге місце посіла команда 6-Г. Всі учасники-переможці отримали “золото”, дипломи та подарунки. За друге місце — “срібні” медалі, дипломи і подарунки.

Вікторину з дітьми провели члени комісії “Жінки та спорт” Національного Олімпійського Комітету України у Миколаївській області Черепанова Оксана Анатоліївна, Казакова Тетяна Вікторівна та Бугаєнко Таміла Іванівна. Перше  місце з подарунками та дипломом отримав Ілля Нєпєйвода. Даніїл Мавродій набрав меншу кількість “жетонів” і зайняв друге почесне місце у спортивній вікторині. Наталя Кісільова отримала третє місце.

Багато спільних проектів запроваджено у життя, дякуючи тісній співпраці Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва з Миколаївським обласним благодійним фондом “Індиго”, за підтримки управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради, під патронатом комісії “Жінки та спорт” Національного Олімпійського Комітету України.

На кінець свята всіх присутніх привітав театр сюжетно-образного танцю “Емпірей” з композицією “Я завжди буду чекати”.


За матеріалами МОБФ “Індиго”,
фото Марини ДевятовоїСвято у миколаївській школі “Спорт — запорука здоров’я” [Електронний ресурс] // Громадський простір : медіа-портал. — Текст. і граф. дані. — Режим доступу : http://www.prostir.ua/?news=svyato-u-mykolajivskij-shkoli-sport-zaporuka-zdorovya. — Назва з екрану. — Дата публікації : 08.09.2015. — Дата перегляду : 16.09.2015.

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.