Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть В Миколаєві Степан Чигінцев презентував літературні і музичні імпровізації [Електронний ресурс] // Свідок.info. — 2019. — 25 квітня.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

В рамках ХVІІ виставки місцевих видавництв “Миколаївська книга — 2019” в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва письменник-музикант Степан Чигінцев презентував свою другу книгу “Метаказки”.


Модератор заходу Андрій Алієв представив автора студентам Миколаївського коледжу культури і мистецтв, членам Миколаївського обласного клубу інтелектуальних ігор, бібліотекарям міста. Степан — випускник Одеської музичної академії ім. Нежданової по класу гітари, переможець конкурсу “Краща Миколаївська книга” в номінації “Кращий літературний дебют 2014 року” за книгу “Метафізичні казки”.

“Метаказки” — це цілий літературний скарб: 46 притч, об'єднаних темою пошуку себе, свого місця у світі і не тільки, чарують своєю метафоричністю та алегоричністю. Казки, які ми сприймаємо як дитячу забавку, насправді несуть великий філософський зміст та є універсальними для розуміння як дітей завдяки образам, так і дорослим завдяки метафорам. Сам автор зростав на класиках американської фантастики — творах Роберта Шеклі, Гаррі Гаррісона та Рея Бредбері.

Письменник розповів, що гуляючи берегом річки, у нього народжуються думки, образи, якими він хоче ділитися з іншими. Ілюструє його книги батько, талановитий миколаївський художник-дизайнер Сергій Чигінцев, який вважає малюнки обов'язковою складовою будь-якого видання. Здивував молодь і один із вчинків Степана, який свого часу не просто хотів переїхати жити до Африки, а таки провів у Кенії 3 місяці. Перші 30 днів він вважає райськими — відпочинок, спокій, але потім з'явилися туга за рідними і домівкою, бажання щось робити, кудись йти, з чимось боротися, роздуми про місце людини у цьому світі. Він зробив для себе висновок, яким поділився з присутніми: неважливо, де ти живеш, важливо — хто ти при цьому є, і не треба шукати десь комфортні умови, а кожний має творити комфорт навколо себе! Степан занурив аудиторію у свій світ метафор, прочитавши улюблені твори про пихаті ножиці, Федька і боксерську грушу та розмову з Богом (або власним “я”, своєю душею).

Степан Чигінцев, якого колись не хотіли приймати до музичної школи, сьогодні є розробником авторської методики викладання і власної Школи навчання імпровізації, яка має канал на YouTube. Його учні — з різних куточків світу, навіть Австралії. Виконані ним дві абсолютні імпровізації полонили своєю мелодійністю та гармонічністю.

Не дивлячись на молодий вік — 34 роки — Степан Чигінцев пише і грає серцем і душею, і вражає своєю мудрістю і філософією.


В Миколаєві Степан Чигінцев презентував літературні і музичні імпровізації [Електронний ресурс] // Свідок.info. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://svidok.info/uk/evidence/28366. — Назва з екрана. — Дата публікації: 25.04.2019. — Дата перегляду: 26.04.2019.

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.