Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть У Миколаєві в МНУ ім. Сухомлинського відбувся осінній кубок з гри «Що? Де? Коли?» [Електронний ресурс] // Свідок.info. — 2019. — 28 листопада.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва за ініціативи Миколаївського національного університету ім. В. Сухомлинського організувала для студентів закладу осінній кубок з гри «Що? Де? Коли?».


За звання чемпіонів змагалися 6 команд: «Кіно і німці» з історичного факультету, “Олімпійське лелеченя” з факультету фізичної культури і спорту, «Capacity» з механіко-математичного факультету, «Ф.П.П» з факультету педагогіки та психології, «НУШки» з факультету дошкільної та початкової освіти та «Фенікс» з університетського коледжу. Ведучий гри, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді обласної бібліотеки для юнацтва Андрій Алієв протягом двох годин випробовував інтелект студентів кількома десятками запитань, іноді доволі каверзних. Наприклад, юнаки і дівчата міркували, чому у XVII столітті знатні дами носили на поясі міхові шкурки, яке відношенні мають оси до паперу, а півень до індуїзму, хто у Китаї охороняє будинки від непроханих гостей.

Боротьба за перемогу була запеклою, команди наздоганяли одна одну, аплодуючи разом із вболівальниками правильним відповідям, реагуючи сміхом на неправильні, але дотепні. Трійку призерів замкнуло «Олімпійське лелеченя», срібло здобули «Ф.П.П», а перемогу з відривом лише в один бал святкували «НУШки». Команди отримали грамоти і смаколики, а ведучий запросив студентство до Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, де розпочала свою роботу Школа ерудитів “Ігри інтелекту” за участю членів Миколаївського обласного клубу інтелектуальних ігор.


У Миколаєві в МНУ ім. Сухомлинського відбувся осінній кубок з гри «Що? Де? Коли?» [Електронний ресурс] // Свідок.info. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://svidok.info/ru/evidence/35661?fbclid=IwAR2aeR5L1oJzd59Jp-wOBOwEssNzwtrHoYShdc77FoejkymX13CMn88bo98. — Назва з екрана. — Дата публікації: 28.11.2019. — Дата перегляду: 28.11.2019.

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.