Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

Новорічне диво

18 грудня у Миколаївському міському будинку культури «Молодіжний» для дітей загиблих міліціонерів та дітей із малозабезпечених сімей, які навчаються у спортивних школах нашого міста, відбулось театралізоване видовищне шоу “Новорічне диво” за участю студії театрального мистецтва Тернівського будинку культури, режисером, постановником і керівником якої є Марія Миколаївна Станішевська.

Пройшла також виставка і нагородження переможців конкурсу творчих робіт, присвячених Новому року під назвою «Диво, створене людиною — новорічна листівка» для дітей та школярів. Нагородження проводили відомі спортсмени Миколаївшини, Заслужені майстри спорту підполковник міліції Інга Бабакова та майор міліції Олег Машкін.

Організатори заходу Миколаївський обласний фонд «Індиго» спільно з Миколаївською організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», миколаївськими обласними Федераціями легкої атлетики та боксу, та обласною бібліотекою для юнацтва. Свято стало можливим за підтримки Управління сім'ї та молоді Миколаївської облдержадміністрації, УМВС України в Миколаївській області, Управління у справах сім'ї та молоді Миколаївської міської ради.

Прес-служба УМВС України в Миколаївській області