Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть “Новорічне диво” // http://www.umvs.mk.ua/ua/news/6227/ — 2011. — 24 грудня.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

«Новорічне диво»

Вже зовсім скоро ми попрощаємося із старим роком і зустрінемо новий, лише вступаючий в свої володіння, 2012 рік. Новий Рік завжди у нас асоціюється з чародійством, солодощами і ялинкою, тому напередодні свята Миколаївський обласний фонд «Індиго» спільно з Миколаївською обласною громадською організацією «Федерація легкої атлетики», творчим клубом «Імпульс» та Обласною бібліотекою для юнацтва влаштували святкову зустріч для дітей із малозабезпечених сімей. Вже другий рік поспіль проходить це свято і Дід Мороз дарує подарунки більш ніж ста дітлахам, які навчаються у спортивних школах нашого міста.

Свято стало можливим за підтримки УМВС України в Миколаївській області, Управління сім’ї та молоді Миколаївської ОДА, Управління у справах сім’ї та молоді Миколаївської міської ради.

24 грудня 2011 року в обласній бібліотеці для юнацтва відбулось театралізоване видовищне шоу «Новорічне диво» за участю студії театральних мініатюр Тернівського будинку культури, режисером, постановником і керівником якої є Станішевська Марія Миколаївна. Відкрилась виставка «Диво, створене людиною – новорічна листівка», в рамках якої всі побачили новорічні фотокартки та колекцію антикварних новорічних прикрас та карток.

Відкриття Новорічного свята провели голова правління Миколаївського обласного благодійного фонду «Індиго» Ольга Криницька та голова творчого клубу «Імпульс». Разом з солодкими подарунками учасники шоу отримали дипломи та подяки. Веселий настрій та добрі враження залишаться у дітей надовго.

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.