Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Інформаційно-ресурсний центр Молодіжний рух Миколаївщини Миколаївська обласна дитяча громадська організація „Миколаївська спілка скаутів”

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Інформаційно-ресурсний центр - Молодіжний рух Миколаївщини

Заснована - 09 .09.1999 р. у м. Миколаєві Миколаївської області


Основна мета: сприяння дітям, підліткам та молоді в їх фізичному, емоційному, інтелектуальному, соціальному та духовному розвитку як особистостей, відповідальних громадян України.

В області працює 22 скаутських загонів, згуртованих у 11 районних осередках. Скаути „Завжди напоготові!” для нових досягнень та успіхів.

МОДГО „Миколаївська спілка скаутів” за 10 років існування провела понад 400 масових заходів, глядачами та учасниками яких стало більш 16 000 осіб. Найбільший авторитет отримали щорічні Програми: „Зліт - Джемборі „За здоровий спосіб життя”, збір волонтерських, скаутських загонів „Моє місто – моя турбота”, фестиваль „АЛІСОГРАД”, літній наметовий оздоровчий табір „Истоки” у Криму, екологічні програми та суботники, у т. ч. у Мігії, на лиманах.

Організація виховала у своїх лавах більше 1200 дітлахів. Більш 180 студентів отримали другу спеціальність – вожатий тимчасових загонів у спеціалізованих оздоровчих дитячих таборах, за місцем проживання.

Понад 50 волонтерів, підготовлених на семінарах та задіяних в акціях, програмах стали надійним активом студентських, дитячих та молодіжних громадських організацій міста Миколаєва та області.

Президент МСС – Семенков Анатолій Володимирович
Контактна адреса: 54018, м. Миколаїв, пров. Південний, буд. 30 (вхід з двору)
Тел: 8 (0512) 71-51-98, 8 (050) 394-09-98
E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Сайт: CCH.mksat.net

 

В пресі:

 

Николаевские скауты «слетелись» на «джамбори» // Вечерний Николаев. — 2015. — 3 окт. (No 110). — С. 2.

 

Наточа Е. Как не растеряться во взрослом мире? / Е. Наточа // Вечерний Николаев. — 2013. — No 8. — С. 8.

 

Дорошенко В., Деркач О. Чарівний світ танцю /В. Дорошенко, О. Деркач // Рідне Прибужжя. — 2009. — № 144 (24 грудня). — С.10.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.