Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Краєзнавчий калейдоскоп Карта творчості Євген Рубченко

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Краєзнавчий калейдоскоп - Карта творчості

Євген Рубченко народився 2 вересня 1984 року в Миколаєві. Навчався у ЗОШ №9, на історичному факультеті Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.
 
Євген відзначає, що йому дуже пощастило з музичними смаками. Його тато був справжнім меломаном, тому музика супроводжувала хлопця з раннього дитинства. Втім, «інструмент взяв у руки пізно – років так у 17 – і ось, з тих пір граю». Діапазон особистих музичних захоплень мінявся з роками – від легендарних «Black Sabbath» до альтернативщиків «Tool», «Perfect Circle», «Puscifer». Він добре ставиться до української сцени, але погано до радіостанцій, які звучать на FM-хвилях: «Мене дратує той факт, що у нас дуже багато чудових якісних гуртів, але їх не крутять, не виносять у маси. Такі гурти як «Димна Суміш», «Stoned Jesus», «SOOM», «Борщ», «ЯЯЯ», «Jinjer», «ДахаБраха», «Карна». 
 
Євген був гітаристом місцевих рок-гуртів «My Way», «Sinoptik». З 2017-го є ідеологом і учасником стоунер тріо «Slice & Dice». У творчому доробку хлопців – Євгена, Артура і Марка – уже кілька синглів та безліч виступів в Україні. Євген описує свою музику трьома словами: «Голосно, цікаво, заманливо». Свого часу хлопці обійшли шість десятків претендентів, отримавши путівку на відомий музичний фестиваль «Faine Misto» в Тернополі.
 
Ось що кажуть про «Slice & Dice» фанати і колеги по музичному цеху: «Це миколаївське power-тріо, музика якого нагадує американські бойовики 70-х років з погонями на тачках по хайвею під палючим пустельним сонцем … у музиці присутній гранжово-гаражний антураж і натхнення науковою фантастикою. Суміш тягучого звучання й винахідливої композиції помітно виділяють гурт серед інших. Медитавно-драйвовий рух під сценою гарантований».
Окрім музики, Євген захоплюється археологією. «Мотається» археологічними експедиціями, бере участь у розкопках на острові Березань, в городищі «Дикий Сад», Ольвії
«Slice & Dice» у соцмережах:
 
 
Електронні ресурси:
 
Slice & Dice випустили новий сингл [Електронний ресурс] // Neformat Ukraine. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://www.neformat.com.ua/news/19016-slice-dice-vipustili-noviy-singl.html. — Назва з екрана. — Дата публікації: 06.03.2019. — Дата перегляду: 25.01.2021.
 
Новий день 19.06.15 В. Жевнер організатор, Є Рубченко музикант, А. Матвієнко солістка [Електронний ресурс] / Evgen Rubchenko // YouTube. — Електрон. відеодані. — Режим доступу: https://www.youtube.com/watch?v=UxYzEHUvpeU. — Назва з екрана. — Дата перегляду: 25.01.2021.
 
ПОКОЛІННЯ Х = ROCK= Є Рубченко [Електронний ресурс] / Evgen Rubchenko // YouTube. — Електрон. відеодані. — Режим доступу: https://www.youtube.com/watch?v=2m0ZCvbkF_Y. — Назва з екрана. — Дата публікації: 21.04.2015.— Дата перегляду: 25.01.2021.
 
Шевченко Р. Slice & Dice: Музика — найсильніший психостимулятор [Електронний ресурс] / Роман Шевченко // Neformat Ukraine — Електрон. дані — Режим доступу: https://www.neformat.com.ua/articles/slice-and-dice.html. — Назва з екрана. — Дата публікації: 26.03.2019.— Дата перегляду: 25.01.2021.
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.