Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Краєзнавчий калейдоскоп Легенди рідного краю Чудодійне джерело / упор. В. Червона. — с. Галаганівка, Снігурівський район Миколаївської області, 2009.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Краєзнавчий калейдоскоп - Легенди рідного краю

Чудодійне джерело

У заможного чоловіка, що жив недалеко бiля рiчки, була дочка — чорноока,  вродлива, з гарною косою. Батько хотів вiддати її замiж за якогось багатiя в сусіднє село.

Дiвчина-красуня ходила до рiчки прати i часто бачила там молодого рибалку, сина вдови. Вони покохали одне одного. Хлопець був бiдний, але гарний, мав добре серце, умiлi руки.


Одного разу вiд багатого нареченого приїхали свати. Красуня вiдмовила нелюбу. Тодi батько, щоб позбутися небажаного жениха, потурбувався, щоб його віддали в солдати.

Знову багатiй приїхав свататися. Але дiвчина втекла з дому далеко вiд села. Сіла у траві на гopi над Iнгульцем i гірко плакала. Кiлька днiв проплакала вона та так і померла від туги.
 
А на тому мiсцi, на високому скелястому пагорбi над Iнгульцем, утворилося чудодiйне джерельце. У того, хто нап'ється з нього води, в серці навiки   оселяється вірна любов.

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.