Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців Обласна мобільна виставка-інсталяція 23.09 КЗ “Публічна біліотека Казанківської селищної ради”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - Обласна мобільна виставка-інсталяція

Публічна бібліотека Казанківської селищної ради приєдналась до обласної мобільної виставки-інсталяції "Шокова терапія поезії Дмитра Креміня". Виставка складається з двох розділів. В одному представлені збірки творів поета, другий має назву "Це містечко в мені" і розповідає про зв'язок нашої степової Казанки із Д. Кременем.

Адже саме сюди після закінчення філологічного факультету Ужгородського університету прибув за направленням молодий поет. Пізніше він скаже "Тут, у Казанці, я відкрив цілий степовий материк. Це батьківщина Павла Глазового, батьківщина народної комедії Леоніда Юхвіда "Весілля в Малинівці". Але це тільки література. А народ виявився сташенно доброзичливим".

І сьогодні з теплотою згадують Дмитра Дмитровича його колишні учні і колеги по роботі в редакції районної газети, та й сам Кремінь завжди цікавився тим, що відбувається в Казанці.

На виставці представлені цікаві фотоматеріали, що розповідають про казанківський період в житті Дмитра Креміня, його малюнок і власноруч написаний лист, надані районним народним історичним музеєм.

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.