Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців Методично-бібліографічні ресурси Бібліотечне краєзнавство : від книгозбірні до інформаційно-туристичного центру

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Бібліотечне краєзнавство : від книгозбірні до інформаційно-туристичного центру : методичні рекомендації / уклад. А. О. Мороз. — Миколаїв : ОБЮ, 2017. — 27 с.

 

Сучасні бібліотеки успішно опановують сферу туризму. Вони стають інформаційними посередниками між організаціями, що надають туристичні послуги, та їх споживачами, проводять власні туристичні заходи або самі перетворюються на туристичні об'єкти. Дані методичні рекомендації містять інформацію про всі перелічені шляхи. У виданні також викладено деякі важливі поняття туристичної галузі, розглянуто застосування бібліотечних форм роботи в рекламі рідного краю та його туристичної інфраструктури, надано рекомендації щодо проведення туристичних заходів.
  

Методичні рекомендації розраховано на бібліотекарів, методистів, викладачів та студентів бібліотечних спеціальностей.

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у грудні

  • Постійно діюча книжкова виставка “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Україна у вогні 1917-1921 років: спроба державотворення”, “NIPPON — країна, де минуле зустрічається з майбутнім”. Постійно діюча тематична полиця “Миколаївська книга: знак якості”, "Це щось новеньке!”. Книжкова виставка “Родина Аркасів: знати, пам'ятати, шанувати”, “ВІЛ-інфіковані: право на життя в суспільстві”, “Закон. Права. Обов'язки”
11
грудня
<<< грудень 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.