Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Квест — це пізнавально й весело (Новоодеська ЦРБ)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Певне, в усіх нас бібліотека асоціюється лише з книжками. Але це не так. 5 червня 2015 року старшокласники ЗОШ №1, №2 та гуманітарної гімназії м. Нова Одеса, що цього літа відпочивають в шкільних таборах, стали учасниками англійськомовного краєзнавчого квесту “Вулицями рідного міста”. Однією із зупинок краєзнавчого маршруту квесту стала Новоодеська центральна районна бібліотека.

alt


Квест — це інтелектуально-динамічна гра, яка полягає у проходженні командою вказаного маршруту за умови виконання спеціальних завдань.
alt


Капітани трьох команд отримали мапи квестової зони, на яких були позначені зупинки, де на учасників чекали спеціальні “агенти” із завданнями для команд. І ось все для старту готове. Квест почався! Юні краєзнавці і знавці англійської мови з величезним азартом ринулися у “бій”. Команди мали пройти одні й ті ж зупинки, але рухалися різними маршрутами. Всього було п’ять зупинок: краєзнавчий музей, “Універмаг”, парк, центральна районна бібліотека, ЗОШ №2, де підводилися підсумки квесту. На кожній зупинці команда отримувала  завдання і за кожну правильну відповідь — 3 бали.
alt


Після виконання завдань на кожній зупинці команда мала відгадати пароль до наступної зупинки та отримати карту з її зображенням.

Варто зазначити, що для того, аби команди краще орієнтувалися, їх супроводжували координатори — вчителі англійської мови.
alt


Коли всі попередні зупинки були пройдені, до бібліотеки просто-таки “ввірвалася” команда з гуманітарної гімназії. Відразу за нею поспішали і команди ЗОШ №1 та №2. У бібліотеці на них чекала цікава екскурсія “Бібліотечними лабіринтами”, яку провели Н. М. Мосензова та Р. А. Федоренко. В читальній залі бібліотеки учасники ознайомилися з книжковою виставкою “Природні перлини рідного краю”, а на 2-му поверсі бібліотеки переглянули відеофільм “Гранітно-степове Прибужжя”.
alt


На книжковій виставці “Читаючий маршрут рідного краю” необхідно було знайти книгу, в якій є відповіді на запитання “Бібліотечної зупинки квесту”. Завдяки допомозі бібліотекаря Л. М. Завгородньої книгу було знайдено, і команди по черзі виконали запропоновані завдання, отримавши конверт зі вказаним місцем наступної зупинки.
alt


Бібліотекарі представили гравцям цікаві книжки, в тому числі і англійською мовою, щоб на канікулах вони змогли разом зі своїми товаришами ще більше дізнатися про наш рідний край і вдосконалити свої знання з англійської мови.
Учні поспішали на наступну зупинку, але сказали, що із задоволенням  відвідуватимуть бібліотеку і братимуть участь у подібних заходах. Адже діти вкотре переконалися, що ходити до бібліотек — це престижно і доволі приємно.
alt


Цей квест був не першим у практиці бібліотеки, та далеко не останнім. Тож чекатимемо нових змагань.

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.