Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Друзь А. Форум літераторів-краян «Живлюща сила рідної землі» (Доманівська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

В Доманівський центральній районній бібліотеці у березні 2016 р. пройшов форум літераторів-краян «Живлюща сила рідної землі», в якому прийняли участь учні 9-10 класів Доманівського РНВК, бібліотекарі ЦБС, користувачі бібліотеки.


Відгукнулася на запрошення місцева поетеса Віра Миколаївна Бондаренко з с. Маринівки, яка завітала з літературною презентацією «Віра Бондаренко. Літературні перевесла». Вона розповіла про свою творчу діяльність та читала свої вірші про весну, село та свій край.

Свою творчість презентував Ігор Володимирович Коршенко, який пише вірші та покладає їх на свою ж музику. Із захопленням присутні прослухали пісні в його виконанні під гітару.

Присутні переглянули огляд-презентацію «Літературне краєзнавство Миколаївщини: письменники-ювіляри 2016 року» та ознайомились з творчими біографіями С. Крижанівського, Б. Мозолевського, Е. Январьова, В. Бойченка, М. Вінграновського, В. Даля, В. Харлановича, С. Черкасенка, Дніпрової Чайки та ін.

З біографією та творчою діяльністю письменника Анатолія Малярова присутні познайомились, переглянувши презентацію та відеоматеріали ювілейної творчої зустрічі.

До заходу було підготовлено літературну виставку-панораму «Землі рідної талант і надія». На виставці також представлені роботи учнів РНВК по творчості письменників ювілярів-краян та матеріали юних журналістів «Проба пера».

Про експозицію «Літературна Доманівщина» розповіла організатор екскурсій районного історико-краєзнавчого музею В. М. Скорбенко.

Підготовлений інтернет-огляд «Літературна Миколаївщина на Інтернет сторінках», інформаційні буклети серії «Літератори-краяни – ювіляри 2016 року», краєзнавчий дайджест «Літератори-краяни – ювіляри 2016 року».


Друзь А.І., директор Доманівської ЦБС 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.