Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Кориновська О. Тиждень дитячої та юнацької книги (Снігурівська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

1 квітня у Снігурівській районній бібліотеці ім. В. Бойченка відкрився Тиждень дитячої та  юнацької книги. Для учнів шкіл міста відбулась гра “Бібліоквест”. Маршрут  квест-орієнтування був пов`язаний з декількома бібліотечними професіями.

Завданням квесту було завдяки питанням визначити, про яку бібліотечну професію наразі йде мова. На закінчення гри учні одержали інформацію про те, де можна набути професію бібліотекаря та почули про нові бібліотечні  спеціальності: бібліотекар-технолог, інформаційний мененджер, бібліотекар-психолог, бібліотекар-соціолог, адміністратор та маркетолог.

8 квітня літературно-театралізованою годиною “Сини світла” завершився Тиждень юнацької книги. Метою заходу була популяризація книг письменників ювілярів-краян О. Бердника та В. Бойченка, твори яких розкривають найважливіші цінності життя, роблять людину духовно багатою та виховують любов до національної літератури.
Після ознайомлення з творчим шляхом О. Бердника, старшокласники ЗОШ №1 І. Каратєєв та Р. Риженко показали інсценізацію уривків з роману О. Бердника “Камертон Даржбога”.

На завершення Крощенко, Стародубець, Силкіна біля книжкової виставки “Ювілейна книжкова мозаїка” читали улюблені вірші зі збірок В. Бойченка. Свої виступи вони присвятили 75-річчю з дня народження поета-краяна.

 

 


Кориновська О.Г., бібліотекар відділу обслуговування Снігурівської ЦРБ
 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.