Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Токар Л. Творча акція “Святкуємо день Європи разом” (Веселинівська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

У Веселинівському районному музеї було організовано та проведено захід «День Європи в Україні». Присутнім була надана експрес-інформація «Україна в Європейській співдружності». Директор музею Бурим Ю. розповів присутнім про історію святкування Дня Європи у країнах Європейської співдружності та підкреслив, що відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.


Бібліотекарем Веселинівської районної бібліотеки Жорж М. К. була підготовлена та презентована виставка літератури «Україна в Європейській співдружності». На закінчення заходу присутнім було показано відеофільм “Уманське диво” про Національний дендрологічний парк «Софіївка».

В Інтернет-центрі ЦРБ для молоді пройшла віртуальна подорож «Країнознавчі звичаї та традиції: з Англії та про Англію». Переглянувши цікаві відеофільми та познайомившись з виданнями про цю чудову країну, школярі добре відпочили, розважилися та поповнили свій багаж знань.

Цікавою та хвилюючою була онлайн-зустріч «Нашого квіту по всьому світу», організована для учнів 8-го класу Веселинівської гуманітарної гімназії з нашим земляком Віктором Єгановим. Віктор Єганов вже більше 20 років проживає в Хельсінкі (Фінляндія), але не забуває про те, що він українець, сприяючи знайомству фінів з українською культурою. Віктор Єганов за фахом лікар, а за покликанням поет. Учасники заходу засипали пана Віктора запитаннями щодо його поетичної творчості, організації шкільної освіти в Фінляндії, медицини, схожості та відмінності менталітету українців та фінів тощо.

17 травня учні Веселинівської ЗОШ стали учасниками заходу «Вчи англійську – спілкуйся з усім світом», присвяченого Англії та англійській мові. Захоплюючий урок провела випускниця Києво-Могилянської академії за фахом перекладач та викладач англійської мови Тетяна Гончаренко. Гостя заходу відвідала США, Англію, Німеччину, Італію, Іспанію і скрізь спілкуватись з людьми їй допомагала англійська. А ще вона може читати в оригіналі Шекспіра, Байрона, Шеллі та інших улюблених англійських письменників, слухати світові пісенні хіти і розуміти про що там йдеться, дивитись фільми без перекладу. Тетяна прочитала уривок з книжки “Honney for Mommy” і запропонувала його перекласти українською. Найкраще впоралась із завданням Дарина Дарій. Вона повністю і правильно переклала запропонований текст. Розвеселила всіх гра в кольори. Кожен повинен був дивлячись на одяг сусіда, назвати всі кольори, присутні в його одязі.

Варюшинська сільська бібліотека провела з учнями 8-9 класів віртуальну подорож «Складаємо карту Європи». Увазі присутніх були представлені видання з серії «Я пізнаю світ».

Для юних читачів Широколанівської сільської бібліотеки проведено гру-конкурс «Європейська культурна спадщина».


Л. Токар, методист Веселинівської ЦБС

 

 

 

 


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.