Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Шередько Анна Туристична експедиція «Стежками рідного краю» (Миколаївська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

На 5 днів забути про телевізор і гарячий душ, вийти із зони комфорту, перевірити свої сили і витривалість – такі нелегкі, на перший погляд, завдання постали перед командою туристів-читачів юнацького віку Кир’яківської сільської бібліотеки.

10 червня десятеро юних сміливців, сповнених ентузіазму та жаги пригод, у супроводі трьох вихователів вирушили у далеку подорож до м.Очакова у гості до міської бібліотеки. Туристична експедиція «Стежками рідного краю» була присвячена краянам-ювілярам.

Шлях розпочався від села Весняне. Дорога вела нас степами, трасами, понад крутими береговими схилами, крізь вервицю населених пунктів: Радсад, Новобогданівка, Козирка, Дмитрівка, Яселка, Куцуруб…


П’ять днів ми крокували вперед під пекучим сонцем чи рясним дощем, натирали мозолі, стоптували взуття до дірок. А коли сили вичерпувались і позитив потроху випаровувався, ми згадували пісні (навіть пісню КОШа) і таким чином поповнювали запаси необхідної енергії. Крім того, неймовірну підтримку ми отримували від незнайомців, перехожих, які не скупилися на посмішки та бажали щасливої дороги.

З особливим трепетом хочу згадати чоловіка із села Дніпровське, який пригостив нашу команду картоплею та кабачками зі свого городу, домашніми яйцями та баночкою меду. Ще довго ми дякували за щедрість, облизуючи ложки з медом.

Коли ми нарешті дісталися кінцевої точки подорожі і переможною ходою увійшли до Очакова, навіть погода схаменулась й ощасливила літнім теплом. Очаківська міська бібліотека на чолі завідуючої Білої Ганни Вікторівни і завідуючої районною дитячою бібліотекою Солдатенко О. М. зустріла нас з українською гостинністю: частували теплими усмішками та гарячим чаєм, повідали про героїчне і тяжке минуле міста, подарували нашій бібліотеці збірки поетів-очаківців.

Ми в свою чергу також прийшли не з порожніми руками: Шередько Анна презентувала збірку власних поезій «Одкровення мезозойських риб» і вручила господиням бібліотеки. Нам дали час перепочити після напруженого дня і провели екскурсію бібліотекою, де читачі одразу уподобали книги улюблених жанрів. Прослухавши низку цікавих фактів про поетів-очаківців «Плещеться хвиля блакитна».

З почуттям гордості і легкої втоми ми вирушили назад, до рідних осель. Велике спасибі Нероді Р. С., районному депутату, за наданий транспорт, яким ми успішно дісталися додому.

Від усього гурту юних туристів висловлюю подяку організаторам та вихователям походу: Трофімову П.С. за необхідне спорядження та допомогу, Вігурі О. Ю. за веселу атмосферу і гарний настрій. Окрема подяка Гарагулі Аллі Вікторівні від завжди голодних туристів за смачнючі сніданки й вечері! І, звісно ж, ми щиро вдячні батькам, які зібрали нас і не побоялися відпустити у далеку мандрівку.

Кожен з нас зараз може з упевненістю назвати себе туристом. Особисто я пишаюся тим, що пройшла шлях до кінця, відчула тонкощі туристичного життя, сповнилась натхненням і враженнями. Гадаю, ці туристичні п’ять днів ще довго спливатимуть приємними спогадами у пам'яті всіх «героїв» експедиції!Шередько Анна, читач Кир'яківської сільської бібліотеки Миколаївської ЦБС.


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.