Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Зікратова К. В. Година рідної мови в бібліотеці (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Мова входить в життя людини з її дитинства, колискової матусі та перших слів. Вона прекрасна і барвиста, мелодійна та співуча. В ній — історія, звичаї та традиції народу, без неї не може існувати суспільство. Адже саме мовою ми спілкуємося та за її допомогою пізнаємо світ.

Починаючи з 1997 року, в Україні щорічно в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця, 9 листопада відзначається День української писемності та мови.

Цього дня в різних установах та закладах проводяться заходи, присвячені українському слову. Тож і в стінах Баштанської центральної районної бібліотеки було проведено годину рідної мови «О слово рідне! України слава! Богдана мудрість і Тараса заповіт…». На захід завітали старшокласники Баштанської ЗОШ №1 разом з вчителями української мови та літератури Л. В. Хуповкою та Н. З. Шостак.

Бібліотекарі Л. В. Штефан та К. В. Зікратова підготували цікавий захід про творців слов’янської і української писемності та мови, перші українські видання, шлях української мови, пам’ятки культурної мовної спадщини. Цікавим для учнів був перегляд патріотичних відеороликів «Мова єднання» та «Рідна мово!». Особливо захоплюючим для учнів був перегляд гумористичного відеоролика «Кухлик». До години рідної мови була оформлена книжкова виставка-інсталяція «Мови ніжний голос», де було представлено підручники, довідники, посібники з історії виникнення української мови та писемності, культури слова та вивчення української граматики. А саме слово «мова» було інстальовано виданнями українських письменників та поетів із серії «Бібліотека Шевченківського комітету».

 


Під час години рідної мови старшокласники поглибили знання з історії української мови та писемності. Учні переконалися, що наша мова — вічна, як і Україна.


К. Зікратова, бібліотекар кафедри видачі літератури для юнацтва Баштанської ЦБС


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.