Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Зікратова К. В. Шлях до світла Діани Хижняк (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

У Баштанській центральній районній бібліотеці відбулася презентація першої збірки юної письменниці, талановитої зірочки поетичного дару Діани Хижняк «Шлях до світла». Привітати юну письменницю з її творчим дебютом прийшли батьки, бабуся, однокласники, вчителі та члени літературно-мистецького клубу «Роксолана».

Вже не вперше ми радо приймаємо у своїх стінах талановитих людей, які небайдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці та наділені великою любов’ю до культурного розквіту нашого краю.

Кожна збірка наших місцевих поетів, яка виходить друком — це історична подія в культурному житті баштанського краю.

Нова книга була представлена особисто автором — Діаною Хижняк, ученицею 11 класу Баштанської ЗОШ №2, яка є багаторазовим переможцем районних та обласних предметних олімпіад, переможцем конкурсів читців-декламаторів «Поетична пристань», «Кобзар у нашому домі» та інших.

Діана надзвичайно талановита та багатогранна особистість, з багатобарвним сприйняттям світу, з очима, відкритими для всього прекрасного. Кожен вірш — це сповідь, якийсь незабутній епізод з життя. Неповторний барвистий опис переживань, почуттів, емоцій, вилитий у рядки неповторної поезії та прози.

З перших хвилин зустрічі юна письменниця створила невимушену, теплу, зворушливу атмосферу та запросила всіх присутніх помандрувати сторінками її  книги, в якій описуються душевні поривання людини до краси, її омріяна дорога до прекрасного. Вірші, що увійшли до першої її збірки, — щирі, беззахисні, тендітні, безпосередні й свіжі, філософські й глибокі водночас.

Гості з великим задоволенням переглянули та одержали естетичну насолоду від перегляду буктрейлеру «Шлях до світла», особисто створеного та озвученого Діаною Хижняк.

Впродовж вечора з душевним піднесенням працівники бібліотеки, однокласники Діани та «роксоланівці» читали вірші та уривки прозових творів зі збірки «Шлях до світла». Однокласниця Діани Ірина Шишук майстерно виконала власну пісню на вірш Д. Хижняк «Ода океану» у супроводі гітари.

З неабияким почуттям захоплення та душевного піднесення до таланту юної письменниці зі щирими вітаннями та найкращими побажаннями звернулися: О. Г. Максимова, М. І. Василенко, Л. В. Авраменко, Л. О. Різун, К. П. Сушицька, а В. В. Шведов зачитав власний вірш-присвяту Діані. Неочікуваний музичний сюрприз-вітання отримала дівчина від місцевого поета та композитора В. Г. Коваленка, який подарував пісню на слова вірша Діани «Місце для душі».

Протягом вечора присутні ділилися своїми враженнями про надзвичайно глибокі філософські роздуми цієї обдарованої дівчини, її щиру віру та переконання в те, що з любові до рідної землі починається все: людяність, чесність, гідність, щирість, доброта, повага та любов до власної Батьківщини. Своєю творчістю Діана Хижняк прославляє рідну Баштанщину і несе любов до України.


К. Зікратова, бібліотекар кафедри видачі літератури для юнацтва Баштанської ЦРБ 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.