Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Завгородня Л. М. Революція гідності — революція духу (Новоодеська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

21 листопада в Новоодеській райдержадміністрації відбувся районний просвітницький захід з нагоди Дня Гідності та Свободи. В ньому взяли участь вчителі, держслужбовці, учні загальноосвітніх закладів, студенти професійного аграрного ліцею.

Бібліотекарі Новоодеської центральної районної бібліотеки підготували до заходу мультимедійну презентацію «Революція гідності — революція духу». Факти, спогади, почуття героїв — в основі нових літературних творів про події на Майдані, із якими ознайомила присутніх провідний бібліограф центральної районної бібліотеки Л. Ф. Табакар. Книги, що демонструвалися на слайдах — хроніка зростання сучасного українського духу — незламного, як і в наших предків.

На заході виступили керівник апарату райдержадміністрації Г. Г. Лунгол та керівник виконавчого апарату районної ради керуюча справами І. М. Чубук. Захисників, які віддали своє життя за Україну, а також загиблих мирних жителів окупованих територій Донбасу присутні вшанували хвилиною мовчання.

Працівники районного Будинку культури підготували та провели концертну програму, в якій взяли участь молоді виконавці Новоодещини.

Л. М. Завгородня, завідуюча відділом обслуговування Новоодеської ЦБС

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.