Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Воробйова Т. М. “Ваш подвиг ми й понині не забули...” (Березнегуватьска ЦБС): обласна молодіжна акція «Ми пам’ятаємо!»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

“Ваш подвиг ми й понині не забули...”

З 1 лютого по 25 березня в рамках присвяченої 65-річчю Великої Перемоги обласної молодіжної акції «Ми пам’ятаємо!» у Березнегуватській ЦБС проходили районні конкурси вітальної листівки ветеранам війни, пошукових робіт «Алея героїв».

Бібліотеки Березнегуватської ЦБС прийняли активну участь в обласному конкурсі творчих проектів «Шляхами війни» (номінація «Лист на фронт»). Дуже приємно, що в число кращих робіт, серед яких розгорнулася основна боротьба, ввійшли і роботи представників Березнегуватщини – Вєтрової Анастасії (Березнегуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Добрянського Миколи (Березнегуватська ЗОШ І-ІІ ступенів №2), які являються активними читачами центральної районної бібліотеки. Перемогла Вєтрова Анастасія, з чим ми її щиро вітаємо!

Центральною районною бібліотекою до 65-річчя Великої Перемоги випущена збірка поезій самодіяльних авторів Березнегуватщини «І внукам ціна та болить…». Вірші у цій збірці написані представниками сьогоднішнього покоління, яке не знає канонад і вибухів, над яким сяє ясне сонце України. Їхня творчість – це священна пам'ять і глибока повага до тих, хто ціною власного життя відбудовував мирне сьогодення, хто переніс лихоліття війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста і села, хто і сьогодні є прикладом любові до Вітчизни, зразком витримки, мудрості і терпіння.

Ваш подвиг ми й понині не забули,
Живе до Вас любові почуття,
А хто не забува своє минуле –
Щасливе буде мати майбуття.

Минають роки, відлітають у вічність… Шістдесят п’ять років минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей. Все далі відходять грізні роки війни. Та пам'ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, не згасає і понині. У центральній районній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Поки живемо – пам’ятаємо, поки пам’ятаємо — живемо», де представлені художні і документальні книги. В окремий розділ виділено талановиті твори О. Гончара, Г. Тютюнника, М. Стельмаха, А. Дімарова, Є. Гуцала, які з незмінним хвилюванням читають всі покоління. Ця виставка — складова довгострокової акції «Прочитай книгу про війну…» серед читачів юнацького віку, щоб надати їм правдиву картину пережитого народом на війні.

Воробйова Т.М., провідний бібліотекар відділу обслуговування центральної районної бібліотеки Березнегуватської ЦБС
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.