Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Латій В. В. До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (Єланецька ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Єланецькій районній центральній бібліотеці було підготовлено книжково-ілюстративну виставку-застереження «Зупинимо СНІД разом», огляд літератури «СНІД – слово цінною в життя». Представлені видання розповідають про історію виникнення ВІЛ/СНІДу, шляхи його поширення, інформують про заходи профілактики щодо запобігання інфекції, аналізують шляхи вдосконалення інституційного забезпечення державно-громадської співпраці у сфері протидії поширенню ВІЛ/СНІДу в Україні.

Для учнів Єланецького аграрного ліцею було проведено урок-застереження «Гіркі плоди солодкого життя». Запрошена на захід сімейний лікар Шапошнік Наталя Василівна розповіла про хворобу, шляхи зараження та способи профілактики, навела статистику захворюваності на СНІД та смертності в Єланецькому районі. Наталя Василівна відповіла на всі запитання присутніх. Також на заході було продемонстровано кіноролик «Україна і СНІД: боротьба без переможця».

В. В. Латій, бібліотекар відділу обслуговування Єланецької ЦРБ
 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.