Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Мужність українських добровольців (Братська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

До відзначення Дня українського добровольця 14 березня 2019 року в Братській центральній районній бібліотеці проведено годину мужності «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця» для учнів професійно-технічного училища №17.

Бібліотекар читального залу Н. В. Команівська розповіла присутнім про те, як тисячі відданих українських синів і дочок ставали добровольцями: «Всі вони стали солдатами, оскільки того вимагав обов'язок – боронити рідну землю від ворога. В ряди української армії добровольцями пішли і зовсім юні хлопці, і зрілі чоловіки, і ті, хто ніколи не тримав в руках автомат. Хтось в мирному житті був лікарем, дехто менеджером, кухарем, програмістом або ж студентом, котрий зовсім нещодавно покинув навчання. Тисячі звичайних українських громадян, залишивши власні справи, спочатку пішли на Майдан, висловлюючи протест, а потім зі зброєю в руках першими протистояли армії агресора».


Бібліотекар продовжила розповідь біля патріотичної панорами «Герої живуть поруч», де розміщені матеріали про учасників ООС з Братщини та книжкові новинки: «Аеропорт» Сергія Лойка, «Анексія: острів Крим» Тараса Березовця, «Катастрофа і тріумф. Історії українських героів» Марії Семенченко, «Я - свідок. Записки з окупованого Луганська» Валентина Торби та «Дороги війни». Вшанували і загиблих земляків Володимира Бабенка, Григорія Береговенка, Віталія Нароженка та Юрія Спащенка.

День українського добровольця повинен стати однією з основ, на якій зростатимуть і гартуватимуться нові покоління вільних українців, громадян незалежної України.


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.