Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Березанська арт-терапія (Березанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Наприкінці минулого року на базі Березанської центральної районної бібліотеки було створено АРТ-КЕМП (виставкову залу). Цей художній проект спрямований на творчий розвиток особистості і залучення жителів нашої громади до мистецтва та краси живопису. Відкриття АРТ-КЕМПУ це прекрасний засіб розкриття художніх здібностей та обдарувань особистостей; цікаве та захоплююче дозвілля, можливість знайти однодумців та нових друзів. Чому мистецтво? Тому, що джерело життя — це краса, яка багато чому вчить, виховує в нас доброту і любов до прекрасного. Краса лікує наші душі.

19 квітня в Центральній районній бібліотеці відбулося відкриття арт-студії, де будуть проходити майстер-класи з живопису. На свято завітав депутат Миколаївської обласної ради Владислав Невеселий, який привітав всіх з цією подією та побажав бібліотеці і надалі реалізовувати проекти на користь громаді.

На відкритті були представлені роботи талановитих майстрів, художників нашої Березанщини. Це роботи керівника народної студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Свічадо» Березанського районного Будинку культури, майстрині обласного народного творчого об'єднання «Прибужжя» Гаврилюк Марії Володимирівни. Багато її робіт, виконані в різних жанрах і техніках, неодноразово брали участь у виставках і фестивалях як місцевого, так і всеукраїнського рівня. Декілька її робіт, які були представлені на виставці художніх виробів майстрів Миколаївщини в Миколаївському обласному музеї ім. В. Верещагіна на тему «Традиції і сучасність» прикрасили і нашу арт-студію.

На відкриття до нас завітала Локтіонова Ада Анатоліївна, яка є членом народного гурту художників-аматорів та народних умільців «Свічадо», її персональні виставки неодноразово демонструвалися в районному Будинку культури і мали значний успіх. Вона своєю працею довела, що має справжній талант. На останній виставці народної майстрині було представлено понад сотню робіт різної техніки: живопис на бересті, квілінг, паперопластик, ткацтво, джутова філігрань, крапковий розпис пейп-арт, декупаж, холодна порцеляна тощо. Виставка під поетичною назвою «Сяйво душі» стала вже четвертою у творчому доробку пані Ади, яка експонується на теренах рідної Березанщини. Ада Анатоліївна розказала присутнім про свою творчу працю, поділилася приємними спогадами та ідеями на майбутнє.

На відкритті арт-студії також була представлена виставка портретів Коблоша Володимира Петровича «Обличчя сучасності». Всі добре знають цю чуйну та добру людину, але мало хто знає, що він неодноразово ставав лауреатом Всеукраїнського огляду народної творчості, за вагомий внесок у розвиток української культури та високі творчі досягнення має звання майстра народної творчості. Ми пишаємось, що ця талановита людина вже більше 20-ти років працює в нашій бібліотеці.

Порадувала своїми роботами і наша молода землячка, талановита художниця Чаплигіна Стефанія Олександрівна. Сьогодні Стефанія Олександрівна викладає уроки образотворчого мистецтва в Березанській ЗЗСО та в Будинку творчості школярів веде гурток «Юний художник». Її підопічні постійно беруть участь у всіляких заходах, конкурсах, фестивалях та завойовують призові місця і виборюють нагороди не тільки в Україні, а вже й за її межами. На своїй першій персональній виставці Стефанія здивувала всіх різнобарв'ям технік і основ. Це петриківській розпис, яким вона зацікавилася ще в школі, акварельний живопис, використовує акрилові фарби, шпаклівку. А основою для творчості стає все, що є поруч: каштани, платівки, скло, дерево, камінь тощо. Результат кропіткої праці — дивовижні картини, іграшки, шкатулки, келихи, кухонні приладдя, блокноти тощо.

Додали яскравих фарб і гарного настрою нашим гостям українські пісні у виконанні жіночого вокального гурту «Калинонька». А зворушлива музика від учениці музичної школи Бердник Анжеліки та мелодійна пісня у виконанні Надточий Єсенії допомогли всім поринути у теплу і зворушливу атмосферу краси і гармонії живопису.

Завершили захід майстер-класом, який залюбки провели для всіх бажаючих Локтіонова Ада Анатоліївна та Чаплигіна Стефанія. Вони поділилися своїми маленькими секретами малювання та показали декілька прийомів для художників-початківців. Зустріч видалась дуже приємною та теплою, всіх огорнула магія живопису та радість від спілкування з талановитими людьми, бо такі зустрічі завжди надихають.


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.