Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Краєзнавча година, присвячена Григорію Довженку (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

2019-й рік у Баштанському районі за ініціативи Баштанської міської ради оголошено роком Григорія Довженка, заслуженого художника Української РСР, уродженця села Полтавка (нині м. Баштанка Миколаївської обл.).

23 квітня у Баштанській центральній районній бібліотеці до 120-річчя від дня народження Г. О. Довженка відбулася краєзнавча година на тему «Григорій Овксентійович Довженко: художник, митець, монументаліст». Учасниками заходу були учні старших класів Баштанської гімназії разом зі шкільним бібліотекарем І. А. Пальчиковою.

Присутні з цікавістю переглянули презентацію, присвячену життєвій і творчій долі художника-земляка, яку представила провідний бібліограф районної бібліотеки Іщенко Н. В. Старшокласники переглянули рідкісні фото з архіву родини Довженків, ознайомились з його роботами завдяки інформації в мережі Facebook, представленій онукою Григорія Довженка — Клавдією Тарасівною. Цікавим був перегляд відеоролика про «кам’яні вишиванки» Г. О. Довженка у Новій Каховці. Провідний бібліограф презентувала біобібліографічний нарис про відомого краянина, виданий Баштанською центральною районною бібліотекою.

 

  

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.