Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Бібліотечний арт-майданчик до Великодня (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

У Баштанській центральній районній бібліотеці відбувся бібліотечний арт-майданчик «Великоднє диво – писанка», присвячений найвеличнішому святу всіх християн – Великодню. На захід до бібліотеки були запрошені талановиті баштанські майстрині, члени обласного народного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Прибужжя» Алла Сергіївна Бондарєва та Наталя Михайлівна Ракітіна, а також учні 10-А класу разом з вчителем зарубіжної літератури Катериною Анатоліївною Новосад.


У читальному залі для своїх користувачів бібліотечні працівники підготували книжкову виставку-інсталяцію «Барви Великодня», на якій були представлені книги про народні українські традиції та звичаї, про історію Великодня, про українську писанку.

Прикрашали виставку великодні рушники, барвисті писанки, великодня пасочка, декоровані страусині яйця, картини та багато інших великодніх атрибутів, виготовлених баштанськими майстринями А. С. Бондарєвою, Н. М. Ракітіною, О. О. Івановою та активними користувачами бібліотеки І. А. Пальчиковою та Л. С. Шатньою.

Ведуча заходу Ірина Озерова ознайомила присутніх з історією виникнення писанки, значенням кольорів і символів на ній та розповіла про види розпису великодніх яєць, про особливі ритуали та обрядовість, які притаманні саме Великоднім святам.

Для учасників заходу баштанські майстрині Алла Сергіївна Бондарєва та Наталя Михайлівна Ракітіна провели майстер клас з розпису великоднього яйця. На паперових заготовках молодь з задоволенням створювала різні яскраві візерунки. Дехто вперше спробував себе у цій справі. Всі учасники бібліотечного заходу отримали позитивні емоції та задоволення від створених робіт. 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.