Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Інформаційна година «Запобігання та протидія проявам насильства» в бібліотеці (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Долучилася до цієї акції і Баштанська центральна районна бібліотека. 28 листопада в бібліотеці відбулася інформаційна година «Запобігання та протидія проявам насильства», на яку були запрошені: головний спеціаліст Баштанського бюро правової допомоги Могилко С. П., учні 11-В класу ОЗЗСО №1 разом з вчителем історії та правознавства Рясик Л. О.

Бібліотекар Стоянова В. Г. розповіла присутнім про історію започаткування в Україні акції «16 днів проти насильства» та про важливі дати, які охоплює її шістнадцятиденний період. А про види насильства та кримінальну відповідальність за їх скоєння розповіла всім присутнім Могилко С. П.

Під час заходу, всі охочі мали змогу отримати інформацію та правові буклети про заходи щодо протидії насильства та порядок правового захисту. Також переглянули відео «Світ без насилля» і видання з книжкової виставки «Наш світ без насильства».
  
На завершення бібліотечного заходу Стоянова В. Г. запросила учнів взяти участь у флешмобі «Молодь Баштанщини проти насильства».


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.