Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Стоянова В. Г. Година цікавого правознавства «Твої права – твоя фортеця» (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

13 грудня в Баштанській центральній районній бібліотеці відбувся захід в рамках проведення Всеукраїнського тижня права. Цього року він пройшов вдесяте, і має свій символ – парасолька, яка захищає та обʼєднує зусилля усіх задля утвердження прав людини в Україні.

На захід до бібліотеки були запрошені: головний спеціаліст Баштанського бюро правової допомоги Могилко С. П., учні 11-А класу ОЗЗСО №1 разом з вчителем історії та правознавства Рясик Л. О.

Могилко С. П. розповіла всім присутнім про права та правову відповідальність, які має кожна дитина в країні. Під час заходу всі бажаючі мали змогу отримати інформацію та правові буклети про адміністративну відповідальність неповнолітніх.

Бібліотекар Стоянова В. Г. ознайомила присутніх з історією проведення  Всеукраїнського тижня права та провела з учнями вікторину «Правова абетка». Також всі разом розгадували «Юридичні анаграми», відповідали на цікаві запитання гри «Права та обовʼязки».

До заходу бібліотечні працівники підготували книжкову виставку «Закон та право для всіх єдині», на якій була представлена правова література з бібліотечних фондів.

Година правознавства пройшла цікаво, змістовно та засвідчила небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості.

В. Г. Стоянова, бібліотекарка кафедри видачі для юнацтва Баштанської ЦРБ


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.