Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Стоянова В. Інформаційний калейдоскоп в бібліотеці (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

18 грудня в Баштанській центральній районній бібліотеці відбувся інформаційний калейдоскоп «Китай: культура, мова, традиції». На заході були присутні учні 9-А класу Баштанського опорного закладу ЗСО №1 І-ІІІ ст. разом з класним керівником, вчителем історії М. В. Максимовою.

Розпочався інформаційний калейдоскоп народним китайським танцем з віялами у виконанні вихованців зразкового художнього хореографічного колективу «Надія» БДЮТ Лілії Оришаки та Крістіни Плужник (керівник Н. В. Тригуб). Вони налаштували всіх присутніх на дивовижну подорож Піднебесною.

Бібліотекар В. Г Стоянова познайомила юнаків та дівчат з незвичними традиціями та старовинними звичаями, з розмаїттям і багатством китайської культури. Вони, переглянувши відео «Цікавий Китай», більш детальніше ознайомилися з визначними пам'ятками цієї держави. Змістовною була розповідь про традиції святкування Китайського Нового року, який завершується святом ліхтарів та має назву «Свято весни».

На зустріч з молоддю були запрошені викладач дитячої музичної школи Л. С Шулюк та місцевий музикант-аматор О. А. Єсипенко, які завдяки чарівним звукам своїх музичних інструментів передали загадкову атмосферу Стародавнього Китаю.

До уваги присутніх була оформлена та презентована книжкова виставка-експозиція «Дивовижний Китай». Видання цієї виставки ознайомили старшокласників з візитівкою держави, з невичерпністю культурних традицій, з особливостями китайського характеру, з історичними пам’ятками та художніми творами відомих китайських письменників. Крім друкованих видань, виставку прикрашали відомі символи Піднебесної — дерев'яна парасолька, віяла, панда та талісмани філософської науки фен-шуй.

На завершення інформаційного калейдоскопу бібліотекар запропонувала охочим перевірити майстерність використання китайських паличок під час трапези. А потім учні виготовили паперових метеликів, які приносять достаток і благополуччя в кожен дім, та дракона, що вважається в Китаї символом імператора, «володарем вітру і дощу».

Ця зустріч для старшокласників стала першим кроком в пізнанні стародавньої цивілізації, а можливо когось спонукала на подорож в дивовижний Китай.


В. Г. Стоянова, бібліотекар кафедри видачі для юнацтва Баштанської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.