Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Стоянова В. Г. Година національної єдності в бібліотеці (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

23 січня в Баштанській центральній районній бібліотеці проведено годину національної єдності «Соборність душ єднає Україну», присвячену Дню Соборності України. На захід до бібліотеки завітали учні 11-В класу Баштанського ОЗЗСО №1 разом з вчителем історії та правознавства Л. О. Рясик.

В рамках заходу відбувся патріотичний флеш-моб «День злуки – тримаймось за руки», який розпочався у фоє бібліотеки біля книжкової виставки-експозиції «Соборна Україна – наша єдність і сила». Долучився до заходу талановитий місцевий поет, композитор та журналіст В. Г. Коваленко. Віктор Георгійович привітав молодь зі святом єдності та разом з учнями виконав свою авторську пісню «Любов моя, Україна» та пісню відомого українського поета-пісняра Тараса Петриненка «Україна».

Після чого всі присутні об’єдналися, взявши до рук синьо-жовті стрічки, як символ єдності українського народу. А на завершення флеш-мобу учениця Анастасія Нотелько чуттєво прочитала вірш відомого українського поета Володимира Сосюри «Любіть Україну».

Продовжилася година національної єдності змістовною розповіддю бібліотекаря В. Г. Стоянової, під час якої старшокласники поглибили свої знання про величний день в історії України, коли 22 січня 1919 року на Софіївській площі у Києві був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, а також познайомилися з видатними історичними постатями, які виборювали право на незалежність і цілісність держави.

Цікаво пройшла літературно-історична вікторина «Історія України: дати, події, факти». Старшокласники ознайомилися з виданнями книжкової виставки-експозиції «Соборна Україна – наша єдність і сила», які висвітлюють тернистий шлях України до соборності та процеси державотворення і формування території української незалежної держави.

Година національної єдності завершилася побажанням миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України.

В. Г. Стоянова, бібліотекарка кафедри видачі для юнацтва Баштанської ЦРБ
 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.