Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Озерова І. Г. Перший етап конкурсу «Поетична пристань» (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

30 січня затишна літературна вітальня Баштанської центральної районної бібліотеки зібрала любителів і шанувальників поетичного слова, учасників I етапу обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань», який відбувся з ініціативи відділу освіти, молоді і спорту Баштанської РДА. З різних куточків району прибули на конкурс юні дарування, щоб продемонструвати свої здібності у читанні поетичних творів у номінаціях – «Твори національно-патріотичного спрямування» та «Гумористичні твори» у двох вікових категоріях: 10-14, 15-18 років.

Конкурсантів оцінювало компетентне журі у складі: методистів освітньої галузі КУ «Баштанський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів освіти» Баштанської районної ради Малярчук І. О. та Данилюк Ю. Ю., вчителів української мови та літератури Виноградівської та Привільненської ЗОШ I-III ступеня Кисленко С. А. і Калініної С. І., а також завідуючої відділом обслуговування дитячої районної бібліотеки Шкарбан Л. Є.

У фоє районної бібліотеки була оформлена книжкова виставка-настрій «Поезіє! Ти сила чарівна», на якій були представлені твори українських поетів із фондів бібліотеки: Ліни Костенко, Миколи Луківа, Вадима Крищенка, Дмитра Креміня, Ганни Чубач та ін. Учасники конкурсу з великим задоволенням гортали сторінки поетичних видань.

Розпочався захід з літературно-музичної композиції «Поезія – краса життя земного», яку провели працівники бібліотеки Ірина Озерова та Людмила Шкарбан. Ведучі згадали талановитих, самобутніх поетів-земляків, членів літературно-мистецького клубу «Роксолана», представивши учасникам заходу їх поетичні збірки. Це твори Василя Шведова, Галини Гавви, Степана Твердого, Ірини Пшиченко, Діани Хижняк, Ганни Токар та Віктора Коваленка, який особисто привітав учасників конкурсу. Разом з бібліотекарем ЦРБ Валентиною Стояновою він виконав свою авторську пісню «Любов моя  - Україна».

Саму конкурсну програму вела Ірина Олександрівна Малярчук. Вона представила всіх учасників, а їх було вісімнадцять. Виступи конкурсантів оцінювались за такими критеріями: володіння основами художнього читання, розкриття головної думки і художніх образів твору, володіння увагою глядачів та сценічна культура виконавців. Всі юні конкурсанти гідно відстояли честь своїх навчальних закладів, проявивши артистичні здібності та уміння донести до слухачів основну ідею твору.

На завершення заходу начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Бєлова О.І. привітала всіх учасників конкурсу та вручила їм солодкі подарунки від депутата Миколаївської обласної ради Фроленка В. О., а також висловила вдячність колективу центральної районної бібліотеки за чудову організацію та проведення конкурсу.

У відповідь директор центральної районної бібліотеки Борщевецька Г. І. подякувала організаторам та учасникам поетичного дійства та побажала й надалі підтримувати тісні партнерські зв’язки на просвітницькій ниві.

І. Г. Озерова, завідувач відділом обслуговування центральної районної бібліотеки

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.