Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Стоянова В. Під світлим променем любові (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Під такою назвою 14 лютого в Баштанській центральній районній бібліотеці пройшла розважально-пізнавальна година до Дня Святого Валентина, одного з найулюбленіших свят молоді.

На захід до бібліотеки завітали учні 10-Б класу Баштанського ОЗЗСО №1 разом з вчителем інформатики С. С. Правилом. Бібліотекар Валентина Стоянова привітала присутніх та ознайомила з історичними фактами виникнення свята.

Ведуча презентувала книжкову виставку «Кохаю…Читаю…Бажаю…», на якій були представлені художні видання, вірші, поеми про кохання. Бібліотекар також познайомила підлітків з поетичними творами членів літературно-мистецького клубу «Роксолана», місцевих поетів Василя Шведова та Віктора Коваленка. А учениці цього класу — Анастасія Колесник і Єлизавета Божко — прочитали уривки з творів «Ромео і Джульєтта» В. Шекспіра та «Книга пісень» Г. Гейне.

Після знайомства з красивими історіями кохання юнаки та дівчата охоче взяли участь у святковій літературній вікторині «Кохання поза часом», під час якої вони згадували ліричні пісні про кохання, відшукували на книжковій виставці видання з жіночими іменами в назві та об’єднували імена в пари відомі своєю любов’ю усьому світу.

В. Стоянова, бібліотекарка кафедри видачі для юнацтва Баштанської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.