Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Мосензова Н. М. Ми не забули і вам забути не дамо! (Новоодеська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану в Новоодеській ЦРБ відбулась година пам’яті «Ми не забули і вам забути не дамо!» для студентів Новоодеського професійного аграрного ліцею.

Під час заходу ведучі Завгородня Л. М. та Мосензова Н. М. розповіли про військові події в Афганістані, про обпалене війною, перевірене і загартоване серед гір чужої країни, військове братство. Завдяки відео студенти перенеслись у ті драматичні часи, проживши з воїнами епізоди їх фронтових буднів, адже за кожним воїном-афганцем – своя доля, свій життєвий подвиг.


Бібліотекарі презентували книжкову виставку «На їхню долю випала війна», на якій були представлені книги про війну в Афганістані, фотографії учасників бойових дій – наших земляків, статті із місцевих газет, художні твори, в яких відображено мужність і героїзм наших бійців, згадали загиблих новоодеситів. Всі схилили голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшанували хвилиною мовчання тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

Н. М. Мосензова, бібліотекарка юнацького абонементу Новоодеської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.