Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Стоянова В. Г. Талантом окрилена юність (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Незважаючи на карантин в Україні через COVID-19, 26 червня з нагоди відзначення Дня молоді в Україні Баштанська центральна районна бібліотека організувала респект-зустріч «Талантом окрилена юність». Провела її бібліотекарка відділу обслуговування Валентина Стоянова.

Учасниками зустрічі стали активні користувачі бібліотеки юнацького віку. І проходила вона в режимі онлайн-конференції. Тренд читання в Україні з кожним днем стає все більш популярним, сучасна молодь читає, обговорює прочитане і має власну думку. Не дивлячись на стрімкий темп розвитку сучасних комп'ютерних технологій, такий традиційний носій інформації, як книга, не втрачає лідерських позицій і сьогодні. Тому бібліотека, продовжуючи роботу по просуванню книги та читання, з великою повагою і професійною зацікавленістю ставиться до тих, хто сповідує любов до книги та носить в душі іскру творчості. І, як приклад, — новий формат організації творчих зустрічей, що був апробований напередодні Дня молоді.

Під час цього заходу відбулося відкриття молодіжного літературно-мистецького клубу «АРТ-Грані», що буде діяти на базі центральної районної бібліотеки нашого міста. Мета клубу – популяризація книги та читання серед юнацтва, згуртування та підтримка талановитої молоді, організація творчих зустрічей з талановитими особистостями рідного краю.

За результатами заздалегідь проведеного анкетування серед молоді було визначено назву та девіз молодіжного клубу. Визначено назву «АРТ-Грані», а девізом став вислів відомого французького філософа Дені Дідро: «Найвище завдання будь-якої творчості – знайти незвичайне в звичайному і звичайне у фантастичному».

Кожен з учасників зустрічі розповів про себе та свої вподобання. Улюбленим заняттям Єлизавети Жуковської, Олени Бублик, Ангеліни Буштюк є читання книг (деякі з них мають в домашній бібліотеці близько 200 примірників) та малювання. Окрім читання та малювання, для Єлизавети та Яни особливе місце в житті займає музика та гра на фортепіано. Софія Стоянова та Анастасія Карайман присвячують свій вільний час вивченню іноземних мов і захоплюються сучасною художньою та науково-популярною літературою. Дівчата складають вірші, пишуть прозу. Юрій Стоянов та Олександр Скидан, випускники музичної школи, навчаючись в університеті, постійно розвивають свій музичний талант.

Усіх цих юних самодіяльних поетів та художників, талановитих музикантів та інтелектуалів об’єднує любов до книги та читання, потяг до прекрасного та прагнення до творчості.

Запрошуємо талановиту юність Баштанщини приєднатися до молодіжного літературно-мистецького клубу «АРТ-Грані». Впевнені, що цей новий молодіжний клуб стане гідним продовженням і юним креативним партнером літературно-мистецького клубу «Роксолана», що має багатолітні традиції та значні досягнення на життєдайній ниві творчості.

Цікавим є і той факт, що незважаючи на карантинні обмеження, юні таланти знайшли досить популярний шлях спілкування – в онлайн-режимі. І платформою такого спілкування стала саме бібліотека.

Відрадним є і те, що публічна бібліотека в умовах карантину залишається затребуваною для своїх користувачів. Вона активно шукає та знаходить відповіді на виклики, що пов’язані з роботою в умовах карантину. І все це тому, що тут працюють творчі і креативні люди, професіонали, віддані своїй роботі і своїм читачам.


В. Стоянова, бібліотекарка відділу обслуговування юнацької кафедри Баштанської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.