Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Незалежна і єдина, будь навіки Україно! (Новоодеська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

24 серпня український народ відзначає найголовніше державне свято – День Незалежності України.
Напередодні свята в Новоодеському районному Будинку культури відбулись районні урочистості, присвячені цій даті, в яких активну участь взяли працівники Новоодеської центральної районної бібліотеки. На заході були присутні представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, установ, громадських організацій та громадськості.

Виконувач функцій і повноважень голови районної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації, депутат обласної ради трьох скликань Петро Паламарюк привітав усіх присутніх з прийдешніми святами, побажав усім миру, щастя, добробуту в оселях та віри в майбутнє.

Присутні вшанували пам’ять усіх, хто в різні часи поліг за свободу, цілісність та незалежність нашої Батьківщини хвилиною мовчання. Особливо зворушливою миттю заходу стало урочисте внесення Державного Прапору України.

У фоє Будинку культури працівниками Новоодеської центральної районної бібліотеки було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Незалежна і єдина, будь навіки Україно!». Директор ЦРБ Дронова Тетяна Анатоліївна презентувала її учасникам урочистостей. Виставка об’єднала в собі книги з історії України про легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, про символи національної та державної величі, а також портфоліо «Загиблим героям Новоодещини», книги - альманахи місцевих авторів «Літературна скарбниця рідного краю», буклети про відомих земляків із серії «Новоодещина славна іменами». Також присутні могли побачити поробки, виконані юними читачами  бібліотеки «Ми діти твої Україна».

Виставку відвідали керівники району, учасники художньої самодіяльності, молодь, юнацтво.


Мосензова Н. М., бібліотекар юнацького абонемента Новоодеської ЦРБ.

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.