Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Черкашина Т. В. Навічно у пам'яті ці березневі дні (КЗ «Новоодеська публічна бібліотека»)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

17 березня бібліотекарі Новоодеської публічної бібліотеки провели для учнів професійного аграрного ліцею годину історичної пам’яті «Допоки пам’ять в серці не згасне», присвячену 77-й річниці визволення Новоодещини від нацистських загарбників.
Ведуча Лариса Табакар зазначила, що наше рідне місто було звільнене в результаті Березнегувато-Снігурівської військової операції військами ІІІ Українського фронту під командуванням маршала Родіона Малиновського.
 
 
Новоодеська земля полита кров’ю тисяч воїнів-визволителів. У лавах військових з’єднань воювали полки й дивізії, сформовані з представників багатьох народів. Немеркнучою славою вкриті імена наших земляків, які піднялися на боротьбу із загарбниками. 7,5 тисяч новоодеситів воювали на фронтах Другої світової війни. Земля Новоодещини дала Батьківщині 8 Героїв Радянського Союзу, кавалера 3-ох орденів Слави. Багато років минуло від незабутнього березня 1944 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
 
Учні переглянули відео «Чому з’явився Курган Слави в місті Нова Одеса», з якого дізнались про те, як визволялась Новоодещина, як виникла ідея встановлення пам’ятника – візитівки нашого міста.
 
Присутні ознайомилися з книжковою виставкою «Новоодещина між відступом і звільненням: 1941-1944 років». Бібліотекар Тетяна Черкашина презентувала книгу «Миколаївщина в роки Великої Вітчизняної війни», яка містить багато цікавих документів, фактів з історії нашого міста та Новоодещини того періоду.
 
На завершення заходу бібліотекар продекламувала вірш місцевого поета, композитора Володимира Ніцака «Балада про Сталевого Солдата».
 
Т. В. Черкашина, завідувачка відділу обслуговування КЗ «Новоодеська публічна бібліотека»
 
 
 
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.