Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Кузьмінська В. Всеукраїнський тиждень права в Кривоозерській ЦБС

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Всеукраїнський тиждень права в Кривоозерській ЦБС

На початку грудня різні заклади, установи і організації Кривоозерщини прийняли активну участь у Всеукраїнському тижні права, який започатковано Указом Президента України від 8 грудня 2008 року № 1149. Всеукраїнський тиждень права проводиться щорічно на державному рівні в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в світі на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 р. загальної Декларації прав людини.

 


6 грудня 2010 року у кабінеті історії і правознавства Кривоозерської ЗОШ №1 відбувся семінар на тему «Тиждень права в Україні». У семінарі взяли участь учні 9-х і 10-х класів і вчителі шкіл району, працівники центральної бібліотеки, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді РДА Н.А. Таворська, начальник служби у справах дітей РДА Л.А. Байталюк, спеціаліст відділу освіти РДА Н.К. Федьків, спеціаліст УПСЗН І.В. Наконечна.

Працівники центральної бібліотеки провели огляд літератури з правової теми, бесіди з учнями шкіл біля книжкової виставки «Правовий ключик», роздали присутнім підготовлені буклети та пам’ятки  «Правовий меридіан» з переліком правової літератури, яка є в районній бібліотеці, та списком основних законодавчих web-ресурсів.

10 грудня в читальній залі центральної бібліотеки відбулася спільна конференція «Микола Руденко – поет, політик, борець, громадянин», в якій взяли участь вчителі історії, учні загальноосвітніх шкіл №1 і №2. Працівники бібліотеки ознайомили учасників конференції з виставкою-портретом «Микола Руденко – відомий поет, філософ, правозахисник, дисидент, засновник української Гельсінської Групи» і нарисом життя і творчості «По справжньому вільний».

В Тридубській та Секретарській бібліотеках-філіях проведено бесіди: «Хто з письменників стояв біля витоків правозахисного руху в Україні», «З історії українського руху Опору кінця 50-х – початку 90-х років».

В Бурилівській сільській бібліотеці проведено огляд «Життєва доля і творчість Миколи Руденка – нероздільні».

В Багачівській та Великомечетнянській сбф з учнями 10-11 класів проведено вікторини: «Основні етапи опозиційного руху в Україні», «Що таке дисидентський рух і яку роль в ньому відіграли українські письменники».Сподіваємось, що Всеукраїнський тиждень права сприятиме формуванню правової культури молоді і вихованню у громадян поваги до закону.

Валентина Кузьмінська

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.