Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

В рамках програми по створенню Центрів сприяння соціальній адаптації юнацтва на базі Снігурівської ЦБС відбулася виїзна інформаційна сесія для учнів Снігурівської зош №1.

sesiya_snigirevka_2 sesiya_snigirevka_15 sesiya_snigirevka_13 sesiya_snigirevka_1

 

 

 

 

 

 

 

В Снігурівській ЦРБ провідний бібліограф обласної бібліотеки для юнацтва І. В. Отверченко в рамках Школи інформаційного комфорту провела бібліотечно-бібліографічний урок. Ія Валеріївна розповіла про електронні інформаційні ресурси обласної бібліотеки для юнацтва і показала, як за допомогою електронного каталогу можна знайти потрібну літературу.


Під керівництвом тренера, співробітника ОБЮ Тетяни Олександрівни Макаронової старшокласники змагалися в ерудиції та інтелекті під час брейн-рингу. Школярам, які проявили свої здібності і можуть претендувати на звання інтелектуалів, було запропоновано взяти участь у зйомках передачі брейн-ринг “Юніор” на обласному телебаченні.


У Євгенівській ЗОШ творчу зустріч із старшокласниками провела працівник ОБЮ, член Національних спілок письменників і журналістів України, лауреат обласної премії ім. М. Аркаса В. І. Марущак. Вона розповіла про літературні здобутки миколаївських письменників, про власну багатогранну творчість, почитала оповідання, відповіла на чисельні запитання юних читачів, передала шкільній бібліотеці книги.


Завітали ми і до Євгенівської сільської бібліотеки-філії, щоб привітати її завідуючу Тамару Юліївну Дирду з отриманням обласної премії і диплома “Кращий працівник галузі культури Миколаївської області”, і подарувати бібліотеці комплект книжок.

sesiya_snigirevka_3 sesiya_snigirevka_4 sesiya_snigirevka_5 sesiya_snigirevka_6 sesiya_snigirevka_7 sesiya_snigirevka_8 sesiya_snigirevka_9 sesiya_snigirevka_10 sesiya_snigirevka_11 sesiya_snigirevka_12 sesiya_snigirevka_16 sesiya_snigirevka_14

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.