Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Вітаємо Віру Марущак!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

alt9 березня 2014 року у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії відбулося нагородження Обласною пам’ятною відзнакою митців Миколаївщини за вагомий внесок у вивчення та популяризацію художньої і духовної спадщини Тараса Григоровича Шевченка.


Серед нагороджених — Віра Іванівна Марущак, миколаївська письменниця, бібліотекар обласної бібліотеки для юнацтва, член Національних спілок письменників і журналістів України. Вірою Іванівною проведено цикл літературних подорожей “Нехай трудиться Шевченкове слово” для учнівської та студентської молоді міста. Розширюючи знання юнаків і дівчат про життя, творчість Т. Г. Шевченка, письменниця збагачує духовну культуру юного покоління.

Колектив бібліотеки вітає Віру Іванівну і щиро бажає міцного здоров'я, життєвих гараздів, натхнення, подальших успіхів, нових творчих здобутків!

 

marushak_vidznaka_1 marushak_vidznaka_2 marushak_vidznaka_3 marushak_vidznaka_4 marushak_vidznaka_5 marushak_vidznaka_6 marushak_vidznaka_7 marushak_vidznaka_8
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З нагоди 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря Миколаївською облдержадміністрацією створено організаційний комітет з відзначення ювілею Т Шевченка. За рішенням оргкомітету виготовлено нагрудний знак, який буде вручатися протягом року переможцям конкурсів та фестивалів, що проводяться до ювілею Кобзаря, митцям, майстрам народного мистецтва, учням загальноосвітніх шкіл та студентам за найкращі творчі роботи шевченківської тематики.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.