Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Арт-калейдоскоп “Вода — джерело життя”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

30 березня у Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва на вже традиційний арт-калейдоскоп “Вода — джерело життя”, присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів, зібралися представники громадських організацій, юнацтво спортивних шкіл міста, діти з гуртків позашкільних закладів освіти, хлопці та дівчата з Молодіжного творчого клубу “Імпульс”.


Організатори заходу — комісія “Спорт та навколишнє середовище” відділення Національного Олімпійського Комітету України в Миколаївській області, Миколаївський обласний благодійний фонд «Індиго», Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва за підтримки управління охорони навколишнього природного середовища Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, відділу з питань фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації.

Голова відділення НОК України в Миколаївській області, заслужений майстер спорту, чемпіонка світу, бронзовий призер Олімпійських ігор Інга Бабакова привітала присутніх з восьмим щорічним екологічним заходом та попросила молодь берегти воду, необхідну для життєдіяльності людини і всього живого на землі.

Вікторія Василівна Драчук, начальник відділу охорони навколишнього природного середовища Департаменту житлово-комунального господарства міської ради, повідомила присутніх про підтримку таких екологічних акцій.

Родзинка арт-вернісажу — фотовиставка Миколаївського молодіжного творчого клубу “Імпульс” “Вода — джерело життя”, яку презентували гостям журналіст Андрій Шаповаленко і голова Миколаївського обласного благодійного фонду “Індиго” Ольга Криницька.

20 молодих миколаївських фотографів показали водний світ у всій його красі та розмаїтті: глядачі з цікавістю розглядали пейзажі, жанрові замальовки, макрофотографії, натюрморти. Традиційно у фотовиставці взяли участь юні фотографи, які вперше винесли свої роботи на суд глядачів.

Любов Савельєва, завідуюча відділом краєзнавства і мистецтв ОБЮ, голова правління Миколаївської обласної організації Національного Союзу фотохудожників України в огляді виставки зазначила, що рівень фотографій щорічних виставок зростає, а різноманітність сюжетів і авторських бачень роблять виставки прекрасним внеском молодого покоління у віддзеркалення екологічних проблем сучасності.

Молодь з ентузіазмом вітала відомих спортсменів: заслуженого майстра спорту України з боксу, чемпіона Європи, срібного призера Чемпіонату світу Олега Машкіна та майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу серед військовослужбовців, призера кубку світу з боксу Віталія Волкова. Учасникам арт-вернісажу було надзвичайно приємно отримати дипломи з рук своїх видатних земляків.

Вікторина “Вода для життя!” (у рамках обласного молодіжного інформаційного марафону “БібліоIQ: полювання на ерудитів”) спонукала юнаків в ігровій формі згадати про властивості та стани води у природі.

Святковою сторінкою арт-вернісажу став виступ юних артистів. Власні вірші прочитав Владислав Чайковський, учень спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №22, а солістка музичної студії “Кобзарик” при Миколаївському коледжі культури і мистецтв Наталія Тимофеєва виконала веселі, запальні пісні.

Книжкова виставка “Джерело життя — чи зуміємо зберегти?” стала яскравою фінальною крапкою арт-калейдоскопу, різнобічно розкривши проблеми захисту водних ресурсів планети Земля.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.