Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти День захисту дітей у бібліотеці

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

2 червня в ОБЮ святкували Міжнародний день захисту дітей. Організатори веселої затії “Щоб на канікулах не сумувати, треба в бібліотеку завітати” — бібліотека та Миколаївський благодійний фонд “Індиго”.


Ведуча Ірина Бринкіс розповіла читачам про історію виникнення дитячого свята, з якого починається літо, та звернула їх увагу на Прапор Міжнародного дня дітей. На зеленому фоні, який символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість, навколо знаку Землі розміщені стилізовані фігурки: червона, жовта, синя, біла та чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений у центрі, — це спільний дім усіх людей.

Весела та цікава конкурсна програма “Пограємо — відгадаємо” захопила дітей.  Пізнавально-розважальні ігри, конкурси “Відгадай загадку”, “Перевертні пісень та назв книг”, “Відгадай назву пісні” пройшли жваво, емоційно, зі змагальним товариським настроєм. Учасники арт-майстерні “Долоня побажань” малювали свої долоні та писали щирі побажання для всіх дітей. “Щасливі”, “добрі”, “мирні”, “здорові”, “ласкаві”, “успішні” і “багаті” дитячі долоньки ще декілька днів дарували позитив відвідувачам і співробітникам бібліотеки.

Перегляд літератури “Запрошуємо у цікавий світ книги” презентував захопливі видання про далекі землі, пригоди мандрівників, таємничі явища природи, рідкісних тварин і про безліч іншої інформації, необхідної юним допитливим книголюбам. Ведуча наголосила, що книги — це початок початків всіх наук, знання, добрий настрій, духовна сила, і побажала дружити з ними все життя.

Яке ж дитяче свято без солодощів? Не порушуючи таку гарну традицію, ми пригостили дітей морозивом. Любові і уваги до дітей ніколи не буває забагато. Дитинство має бути щасливим. Зігріваймо теплом і ласкою кожне дитяче серце!

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.