Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Казкова правознавча мандрівка

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

25 червня 2014 року Миколаївський міський палац культури та урочистих подій на деякий час перетворився на “Палац казок” для дітей військовослужбовців, передислокованих з Криму, та вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Миколаївської міської ради.


Літературно-ігрова програма “Веселе правознавство”, присвячена Дню Конституції України, стала по-справжньому казковою завдяки спілкуванню дітей з миколаївською письменницею, членом Національних спілок письменників і журналістів України, співробітницею обласної бібліотеки для юнацтва Вірою Іванівною Марущак.

На чарівний “килим-літак” дітей запросила ведуча програми, художній керівник Палацу урочистих подій, заслужений працівник культури АР Крим Ірина Павліщева. І почалася мандрівка сторінками казок Віри Марущак. Казок про  справжню дружбу, чесну працю, щиру любов. Письменниця говорила з дітьми про добро і зло, істинні людські цінності, про те, які ми є насправді, та чого прагнемо у житті.

А далі — кросворди, конкурси, ігри та розваги, під час яких в інтерактивній ігровій формі діти дізнавалися про свої права та обов'язки, засвоювали знання про Основний Закон України. Найкмітливіші та найспритніші були нагороджені шоколадними медалями, а всіх юних правознавців порадувало солодке печиво. Дорогоцінним подарунком для хлопців та дівчаток стали книжки В. І. Марущак з її особистим автографом та побажаннями.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.