Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти “Радіо в медіа просторі” презентовано

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

10 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація навчального посібника “Радіо в медіа просторі” Віри Іванівни Марущак, викладача основ журналістики Першої української гімназії імені М. Аркаса, члена Національних спілок письменників і журналістів України.


На захід були запрошені освітяни, видавці, краєзнавці, студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Чорноморського державного університету імені Петра Могили та Миколаївського національного аграрного університету.

“Радіо в медіа просторі” — третій посібник В. І. Марущак, рекомендований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів. Перший — “Школа журналіста” — вийшов у 2009 році, адресований учням 8-11 класів загальноосвітніх шкіл України. У журналі “Українська мова і література” (2009 р., № 29-30) було надруковано другий — “Основи радіожурналістики” для учнів 9-11 класів.

Зі слів автора: “Радіо для мене — це університет справжнього життя, у якому і понині черпаю знання. Бажаю тим, хто візьметься за працю радіожурналіста, відчути справжню насолоду від спілкування зі слухачами. Тому мій навчальний посібник буде особливо корисним студентам та молодим працівникам ЗМІ, що тільки починають свій шлях у радіожурналістиці.”

Вітаючи В. І. Марущак, директор ОБЮ Наталія Вікторівна Ткаченко наголосила на тому, що у час бурхливого розвитку медіажурналістики, дуже важливо опанувати основні аспекти медіаграмотності. Тому посібник буде хорошим підґрунтям для всіх, хто бажає опанувати справжню журналістську майстерність.

Привітали Віру Іванівну з виходом нового навчального посібника заступник директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА Ганна Леонідівна Каськова; директор миколаївського видавництва «Іліон» Ганна Леонідівна Румянцева; заступник директора з виховної роботи Першої української гімназії імені М. Аркаса Тетяна Володимирівна Геллер; співробітник Миколаївського обласного краєзнавчого музею Ірина Іванівна Александренко. Всі побажали автору творчої наснаги на освітянській ниві та нових досягнень.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.